w

Zdjęcie zmasakrowanego ciała 19-letniej Basi wyciekło do sieci

Media obiegła szokująca wiadomość. Zdjęcie zmasakrowanego ciała 19-letniej Basi, którą przejechał autobus trafiło do sieci. Miał je zrobić pracownik służb podczas zabezpieczania miejsca tragicznego zdarzenia, tak donosi serwis Radio Piekary.

Sponsorowane

Na jednym z portali miała pojawić się fotografia zwłok 19-letniej mamy dwójki dzieci. Po ujawnieniu danych personalnych ofiary oraz członków jej rodziny to już kolejna granica, która została przekroczona.

Sobotni poranek w Katowicach

W sobotę o godzinie 5:50 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Stawowej grupka ludzi przepychała się na ulicy. Wszystko działo się tuż za przystankiem autobusowym. 19-letnia Basia przechodząc z partnerem obok, prawdopodobnie postanowiła zareagować. Młoda kobieta wracała właśnie do domu, z nocnej imprezy. Niestety, nie dotarła do niego.

Sponsorowane

Kobieta weszła na ulicę starając się opanować grupkę. Nie widziała, że za jej plecami stoi autobus. Kierowca trąbił usiłując wywrzeć reakcję. W końcu nacisnął gaz. Wjechał w tłum ludzi. Pod autobus wciągnięta została Basia. Widząc to narzeczony biegł za pojazdem i krzyczał, by kierowca się zatrzymał. Ciało dziewczyny ciągnięte było przez kilkadziesiąt metrów…

Facebook

Kierowca, 31-letni Łukasz T. odjechał do zajezdni. Twierdzi, że nie zdawał sobie sprawy z tego, że kogoś potrącił. O wszystkim miał dowiedzieć się dopiero od policji. Mężczyźnie już w niedzielę postawiono zarzuty: zabójstwa 19-letniej Barbary Sz. oraz usiłowania zabójstwa dwóch innych osób, którym udało się uciec.

Facebook

Zdjęcie zwłok 19-letniej Basi

Na ulicę Mickiewicza niemal natychmiast przyjechały odpowiednie służby. Szybko zaczęto zabezpieczać miejsce zdarzenia. Na zamieszczonej w Internecie fotografii widać fragment żółtej furgonetki oraz charakterystyczne elementy używane przez służby jak na przykład rozłożony parawan.

Sponsorowane
Facebook

Zatem skoro miejsce było już odgrodzone od przechodniów, nie powinien mieć do niego dostępu nikt nieupoważniony. Nasuwa się więc pytanie, kto zrobił zdjęcie? Może, ale nie musi to oznaczać, że fotografię zrobiła osoba pełniąca w tym dniu służbę na miejscu zdarzenia.

Dzisiaj odbyła się sekcja zwłok tragicznie zmarłej 19-latki. O wynikach poinformujemy, gdy tylko zostaną podane do opinii publicznej.

Facebook

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Sąsiedzi wspominają zmarłą 19-latkę. “Na taki los nie zasłużyła”

   Są wyniki sekcji zwłok 19-letniej Basi, która zginęła pod kołami autobusu