w

Dramat w parku. 27-latka zbiorowo zgwałcona na oczach swojego pobitego partnera

27-latka miała zostać zbiorowo zgwałcona w Parku Görlitzer na oczach swojego partnera. Policjanci z Belina poszukują sprawców ataku. Na ten moment udało się zatrzymać tylko dwóch podejrzanych. Do sprawy powołano specjalną grupę śledczą. Wszystko przez to, że to nie pierwsza tego typu sytuacja.

Sponsorowane

27-latka zbiorowo zgwałcona w parku

Do zdarzenia doszło 21 czerwca we wczesnych godzinach porannych. Para zakochanych przechodziła przez przez Görlitzer Park w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg. W pewnej chwili zostali zaatakowani przez grupę mężczyzn. Jak relacjonuje niemiecka gazeta, Berliner Zeitung, napastnicy najpierw okradli kobietę i mężczyznę, następnie pobili 27-latka. Później zajęli się jego partnerką. 27-latka miała zostać brutalnie zgwałcona na oczach ukochanego.

Policji udało się zatrzymać dwie osoby. 22-letni mężczyzna podejrzany jest o udział w gwałcie. Udało się go złapać 30 lipca, w okolicach parku, gdzie doszło do napaści. Z kolei drugi sprawca trafił w ręce funkcjonariuszy kilka dni wcześniej.

Kolejna napaść w ostatnim czasie

Sponsorowane

Śledztwo w sprawie gwałtu zbiorowego na 27-latce w parku nadal trwa. Z uwagi na dobro ofiary policja nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Wiadomo natomiast, że to rozwiązania sprawy powołano specjalną grupę śledczą. Zajmuje się ona wyjaśnieniem przestępstwa z 21 czerwca, jak również innego, podobnego, do którego doszło w nocy z 9 na 10 czerwca, nad jeziorem Schlachtensee. W tej sprawie podejrzane są cztery osoby w wieku od 14 do 19 lat. Śledczy podkreślają, że przestępstwa nie są ze sobą powiązane.

Jeśli chodzi o Görlitzer Park w Berlinie to miejsce to słynie z dużej przestępczości. Tylko od początku roku do końca czerwca doszło tam do ośmiu przestępstw o charakterze seksualnym. Park jest również popularny wśród handlarzy narkotyków.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Skandaliczne zachowanie turysty. Ściągnął spodnie i zrobił coś tak obrzydliwego w biały dzień

   Makabryczne sceny pod Olsztynem. 25-latek zgwałcił pracownika z zazdrości o partnerkę