w

Ciało 12-latka znaleziono w lesie . Próbowano odciąć mu głowę

Do tej dramatycznej zbrodni z udziałem nieletnich doszło w 2020 roku. 15-latek z Lincolnshire w Anglii z zimną krwią zamordował 12-letniego kolegę. Zadał chłopakowi aż kilkadziesiąt ciosów nożem. Dopiero teraz ruszył proces w sprawie tego brutalnego morderstwa.

Sponsorowane

Sprawa, którą żyła Wielka Brytania

Ciało 12-letniego Roberta Buncis znaleziono tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 12 grudnia 2020 roku, w lesie, w okolicy Fishtoft. Chłopiec za dwa dni miał skończyć 13 lat… Jednak zamiast tego brutalnie odebrano mu życie. Jak podały lokalne media, Roberta dźgnięto ponad 70 razy. Miał na ciele rany wskazujące na to, że napastnik chciał odciąć mu głowę.

Sprawcą okazał się 15-latek

Najbardziej w tej zbrodni przeraża fakt, że tego okropnego czynu dopuściła się osoba nieletnia. W chwili dokonania morderstwa chłopak miał 14 lat. Ze względu na młodociany wiek jego dane zostały utajnione. Chłopak przyznał, że dopuścił się napaści na koledze, ponieważ ten był kapusiem, ale zaprzeczył, jakoby miał dokonać morderstwa.

Sponsorowane

W Wielkiej Brytanii to ława przysięgłych składająca się z 12 osób decyduje, czy uzna oskarżonego za winnego. W przypadku 15-latka tak właśnie się stało. 9 mężczyzn i 3 kobiety w dwie godziny podjęli decyzję, uznając chłopaka za winnego.

Sekcja zwłok Roberta Buncis

Obrażenia na ciele 12-latka były naprawdę rozległe. Patolog zidentyfikował 22 obrażenia kłute i cięte na szyi, klatce piersiowej i brzuchu. To jednak nie wszystko… Znalazł również rany, które świadczyły o próbie odcięcia ręki i palców.

Napastnik użył takiej siły, że w pewnym momencie czubek noża złamał się i utkwił w czaszce zamordowanego.

“Wszystko poszło nie tak”

Po dokonaniu zbrodni małoletni morderca wrócił do domu. Miał przy sobie narzędzie zbrodni oraz zakrwawione ubrania i rękawiczki. Napisał również wiadomość do znajomego o treści: “Wszystko poszło nie tak. To nie tak miało wyglądać”.

Ta drastyczna zbrodnia wstrząsnęła lokalną społecznością. Wpłynęła też na uczniów szkoły, do której chodzili obaj chłopcy.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Tragiczny wypadek na autostradzie A1. Na nagraniu widać moment śmierci kierowcy

   Skandal na weselu. Przyjechała policja i aresztowała ojca panny młodej