w

3-miesięczna Julka spała w łóżeczku. Matka wylała na nią czajnik wrzącej wody

Niewyobrażalny dramat rozegrał się w Gołdapi, w województwie warmińsko-mazurskim. Justyna P. zagotowała wodę w czajniku. Ale wcale nie po to, aby zaparzyć herbatę. Kobieta zabrała wrzątek i wylała na swoją maleńką córeczkę, która spokojnie i beztrosko spała w łóżeczku. Kolejną rzeczą, która przeraża jest fakt, że Justyna wcale nie wezwała karetki pogotowia… Zrobili to pracownicy opieki społecznej, kilka dni później.

Sponsorowane

Tak skrzywdzić własne dziecko…

3-miesięczna Julka cierpiała, a krzywdę wyrządziła jej jedna z najbliższych osób, która powinna otoczyć ją miłością i bezpieczeństwem. Dziewczynka cierpiała przez kilka dni, nie otrzymując od nikogo pomocy. Dopiero wtedy w domu pojawił się pracownik opieki społecznej, który bezzwłocznie wezwał karetkę. Julka ma poparzoną twarz i brzuch.

Facebook

Z tego, co wiem, starsza córka Dagmara już trafiła do rodziny zastępczej, a maleńka Julia ma do niej dołączyć. Mam nadzieję, że dziewczynki znajdą tam lepsze życie – mówi sąsiadka kobiety cytowana przez serwis Fakt.

Sponsorowane

Matka Justyny P., pani Małgorzata, również skomentowała sprawę. Zasugerowała, że mógł to być nieszczęśliwy wypadek, że być może dziewczynka została poparzona w czasie kąpieli lub zabawy. Kobieta twierdzi też, że być może to nie jej córka oblała wnuczkę, a jej partner, Adam. Pani Małgorzata zaparcie broni córki. Mówi, że była u niej pare tygodni przed tym zdarzeniem, mała Julka dobrze wtedy wyglądała.

Rawpixel

Na wniosek prokuratora rodzice Julki zostali tymczasowo aresztowani

Matce dziecka przedstawiono zarzut spowodowania obrażeń i nieudzielenia pomocy. Konkubentowi zaś przedstawiono zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad dzieckiem poprzez zaniechanie udzielenia pomocy cierpiącemu dziecku – mówi Wojciech Piktel, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nowa szczepionka przeciwko COVID-19! Czym się różni od pozostałych?

   Dramat w Krakowie! Wiatr przewrócił dźwig na ludzi pracujących na budowie!