w

27-latek włamał się i ukradł ogórki i mleko. Nie do wiary, ile lat mu grozi

27-latek włamał się do piwnicy jednego z mieszkań w miejscowości Borzytuchomiu w powiecie bytowskim, w województwie pomorskim. Skradł stamtąd słoik ogórków i karton mleka. Łup wyceniono na wartość około 20 zł. Mężczyznę szybko udało się złapać. Nie do wiary, jaką karę może ponieść za swoje przewinienie.

Sponsorowane

Ukradł karton mleka i słoik ogórków

Zdaje się, że złodziej musiał być głodny, skoro ukradł wyłącznie jedzenie. Właściciel wezwał na miejsce zdarzenia policję. Pokazał funkcjonariuszom, że włamywacz musiał dostać się przez drzwi. Sforsowane były zabezpieczenia – wyrwany zawias z kłódką. Po przeszukaniu pomieszczenia uznał, że brakuje jedynie mleka i ogórków – całość warta około 20 zł.

Twitter

Policjantom szybko udało się ustalić tożsamość włamywacza. Okazał się nim 27-letni mężczyzna. Po sprawdzeniu jego domu odnaleziono zaginione skarby. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że to on stoi za włamaniem. Powiedział również, że zabrał tylko dwie rzeczy.

Sponsorowane

Jaka kara grozi złodziejowi? Mężczyznę przewieziono na komendę, gdzie usłyszał zarzuty. Za włamanie z kradzieżą grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Z głośników Lady Gaga. Ich taniec ze studniówki przejdzie do historii

   Minęło już 11 lat od śmierci Madzi. Katarzyna W. wyjdzie wcześniej na wolność?