w

Zapraszali na wesele bez dzieci. Jednak goście zrobili im niezłą “niespodziankę”

Dzień ślubu to dla każdej pary wyjątkowy i niezapomniany dzień. W tym dniu to właśnie młoda para jest najważniejsza i każdy pragnie dzielić wspólnie to szczęście. Zwykliśmy już do tego, że na zaproszeniach weselnych czasem pojawiają się nietypowe prośby. W przypadku tej historii było podobnie. Para młoda zażyczyła sobie, aby wesele odbyło się bez udziału dzieci. Wyjaśnili, że to nie tak, że nie lubią dzieci, ale chodzi o koszty. Uznali, że cena za przysłowiowy talerzyk od dziecka przekracza ich budżet. Zaprosili więc samych dorosłych. Jednak rodzina miała dla nich niespodziankę.

Sponsorowane
Pixnio

Wesele bez dzieci

Wesela, na których nie ma dzieci stają się na świecie coraz bardziej popularne. Jednak nie dla wszystkich jest to coś normalnego. Niektórzy z gości są obruszeni takimi nowinkami. Ale ta młoda para uznała, że po prostu nie stać ich na zaproszenie maluchów. Taką decyzję podjęła Beata wraz z mężem – ich wesele miało być tylko dla dorosłych. Poinformowali o tym na zaproszeniach ślubnych.

Zapraszaliśmy na wesele bez dzieci. Od początku tak chcieliśmy. Cena za talerzyk za dziecko przekraczała nasz budżet weselny. To nie jest tak, że nie lubimy maluchów.

Sponsorowane

Flickr

Co na to rodzina?

Goście nie do końca przejęli się treścią zaproszenia. Zdarzyły się osoby, które na wesele zabrały ze sobą dzieci…

Byłam w szoku. Od razu się zestresowałam. Nie miałam dla tych dzieci zapewnionych miejsc. Ta rodzina nie uprzedziła nas nawet, że planują przyjść w większym gronie. Zestresowałam się i zachciało mi się płakać – przyznaje panna młoda.

Pixnio

Całe szczęście menadżer sali okazał się osobą zorganizowaną i stanął na wysokości zadania. W szybkim czasie postawił dla maluchów dodatkowy stoliczek, a wesele przebiegło zgodnie z planem.

Jednak zdania internautów na temat tego, co się wydarzyło, są podzielone. Jedni uważają, że zapraszanie jedynie dorosłych na przyjęcie weselne to zaoszczędzenie nie tylko pieniędzy, ale też stresu dla państwa młodych. Inni zaś są zdania, że dzieci to przecież członkowie rodziny i dlaczego miałoby ich nie być na takiej uroczystości?

Uważam, że każdy ma prawo zorganizować swoje wesele jak chce. To dzień pary młodej i jeśli nie chcą mieć na swojej imprezie dzieci, to goście powinni to uszanować. Dostaliśmy kilka razy zaproszenia na wesele bez dzieci i poszliśmy bez dzieci – napisała jedna z internautek.

Sponsorowane
Pixnio

Zapraszałam z dziećmi. Jeśli ktoś ma ochotę zabrać swoje pociechy, to czemu nie? Mi osobiście to nie przeszkadza. Pamiętam sama jak byłam małą dziewczynką, to uwielbiałam patrzeć na piękne panny młode, w sukniach jak z bajki – odpisała kolejna.

A Ty, co sądzisz o organizacji wesel bez dzieci? Może miałeś już okazję na takim być?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Pociski rakietowe trafiły w rosyjski okręt flagowy! Ten który zaatakował Wyspę Węży!

   Magda Gessler bez loków? W takim wydaniu jej nie widzieliście!