w

Matka i partner katowali i gwałcili 3-latka. Gdy trafił do szpitala ledwo żył

Trzyletni chłopiec ze Stalowej Woli przeszedł przez piekło. Był bity i gwałcony. Jego oprawcami okazała się matka i jej partner. Opiekunowie długimi miesiącami katowali bezbronne i niewinne dziecko. Prokuratura właśnie podjęła kolejną decyzję w tej strasznej sprawie.

Sponsorowane

Stalowa wola, katowane dziecko

Chłopiec mający zaledwie 3-latka był bity, przypalany papierosami i gwałcony. Sprawa wyszła na jaw 5 października 2022 roku. To właśnie tego dnia popołudniu ojczym, Vitalij S., przywiózł dziecko taksówką do szpitala w Stalowej Woli. Chłopiec był w tragicznym stanie. Miał na ciele zarówno świeże, jak i stare rany. lekarze natychmiast zawiadomili policję, a malucha przewieziono do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie.

Badania wykazały, że 3-latek ma krwiaka w czaszce. Poddano go operacji neurochirurgicznej i wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej. Po wybudzeniu nie było z nim żadnego kontaktu. Skutkiem były m.in. liczne urazy głowy. Lekarze są zdania, że już do końca życia będzie osobą niepełnosprawną.

Danylo mieszkał wraz z 23-letnią matką, Oksaną P. i jej partnerem, 26-letnim Vitalijem S. w wynajętym mieszkaniu w Stalowej Woli.

Sponsorowane
Twitter

Ukraińska para z zarzutami

W dniu, w którym chłopie trafił do szpitala, policja zatrzymała jego opiekunów, a sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli.

Vitalij S. i Oksana P. usłyszeli zarzuty usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i zgwałceniem Danyla P. oraz wielokrotnego znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad małoletnim – przekazał szef stalowowolskiej prokuratury.

Obojgu grozi dożywocie. Sprawę z czasem przejęła prokuratura w Tarnobrzegu. Jednak z uwagi na wiek chłopca i drastyczność, nie ujawniono szczegółów. Oboje podejrzanych trafiło do aresztu. natomiast Danylo do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Póki co nie wiadomo, jaki los czeka oprawców chłopca. Mianowicie do prokuratury wpłynęła opinia zespołu biegłych, dwóch psychiatrów, psychologa i seksuologa, którzy przeprowadzili już jednorazowe badanie podejrzanych. Niestety nie są oni w stanie uzyskać pełnego i ostatecznego rozpoznania ich stanu psychicznego. Wystąpiono więc o obserwację w warunkach zamkniętych. Przeważnie trwa ona około 4 tygodni. Dopiero wtedy będzie można podjąć kolejne kroki w sprawie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

465 komentarze

  1. Takich Zwyroli na bezludną wyspe i niech się sami powykańczają.Po co to zamykać i za nasze podatki utrzymywać.Gdzie jest sprawiedliwość🤔🤔🤔Zwierzęta mają więcej szacunku.Nasz wymiar sprawiedliwości to się nadaje.Karają za bochenek chleba a zwyroli bronią bo takie są przepisy.Pieniądze zamiast na zwyroli i ich utrzymywanie w więzieniach powinni przeznaczać na dzieci chore,okaleczone,niepełnosprawne a tych wszystkich zwyroli do przymusowej pracy a jak nie to w kamieniołomy.Niech zarobią ciężką pracą na swoje utrzymanie.

    • Marcin Moson witaj kolego..nie mogłem wczoraj znieść tego jak to zobaczyłem…przepraszam ale zajeb…..bym obu bez chwili zastanowienia ‼️‼️😡 jaką trzeba być trzodą nie obrażając trzody w tym momencie i zwyrolem żeby dopuścić się takich czynów ‼️❓️nie źle napisałem bardzo źle..bardzo ale to bardzo powoli bym im oddał to co dali …a fantazję mam zajebistą ‼️co za zwierzęta kuźwa nie znowu muszę przeprosić zwierzęta mają instynkt samozachowawczy a tu brak określenia w słowach tego co zrobili temu niewinnemu małemu dziecku…ja pierdole no nie wytrzymam…do wymiaru sprawiedliwości ‼️‼️lepiej ich już nie wypuszczajcie ‼️ jaka linia obrony jakie prawa‼️❓️😡pod ścianę z nimi i po sprawie to są ludzie oni śmią się nazywać ludźmi ❓️‼️od teraz nie mają, nie powinni mieć takiego statusu i prawa zwyrodnialcy‼️‼️że też ziemia takich cymbalów musi dźwigać..tak jak piszesz prawa sądy orzeczenia sprawiedliwość ‼️‼️❓️za kawałek bułki cię posadzą lub darowiznę bo podatek trzeba zapierdol…skąd to i kto takie bzdetne prawa stworzył pojęcia nie mam..za takich się zabrać trzeba bez czekania ..humanitarni za chwilę się znajdą ‼️❓️taaa w dupie z takim humanitaryzmem ‼️ bo każdy ma prawo do obrony ..yhy a to powiedźcie to temu małemu dziecku…no słucham jaką on miał linię obrony jak go przypalali i katowali ❓️‼️‼️no kurwa mać ‼️‼️ jaką..obrońcy wielcy …pod ścianę kula i w łeb i o dwóch debili mniej na świecie..gdyby takie prawo było gdy są sytuację czarno na białym kto ponosi winę to nie jeden dwa razy by się zastanowił a nie bo on ,ona ma prawa później.. taaa dałbym im prawa …a tak chodzą takie zwyrole po świecie i myślą że ujdzie im płazem…nie brak słów i czegokolwiek porażka ludzkości w ich wydaniu..

    • Marcin Moson znajac Nasze glupie prawo,wysla ich na badania psychiatryczne ,glupa przypala ze nie Maja w glowach poukladane i Po Roku sa na wolnosci.Tak to wyglada w Prawie.
      Biedne dziecko Ile ucierpialo przez tych nienormalnych rodzicow,nie möge sobie wyobrazic Jak rodzic moze takie rzeczy robic,🙈Jeszcze jest mozliwosc ze ci ludzie zaplaca za wszystkie cierpienia tego dzieciatka,w Wiezieniu jeszcze moga ich dorwac.Jak sprawiedliwosc nie bedzie wstanie ukarac konkretnie to znajda sie inni.Nad takimi ludzmi nikt nie powinien sie litowac!!!!