w

Okropna śmierć weganki. Organizm w końcu nie wytrzymał “suchej głodówki”

Śmierć weganki, Zhanny Samsonowej nastąpiła w wyniku rygorystycznej diety wegańskiej. Rosyjska influencerka słynęła ze swoich podróży po Azji Południowej. W mediach społecznościowych chwaliła się swoim sposobem odżywiania – jadła głównie owoce tropikalne. Niestety, taki styl życia doprowadził kobietę do skrajnego wycieńczenia. “Topniała na naszych oczach, ale wierzyła, że wszystko jest w porządku” — przekazał mediom jeden z jej bliskich przyjaciół.

Sponsorowane

Śmierć weganki

Zhanna od ostatnich 10 lat była na surowej diecie roślinnej, która składała się między innymi z owoców, kiełków słonecznika, koktajli owocowych czy soków. Kobieta wierzyła, że taki sposób odżywiania hamuje oznaki starzenia. Weganka od 17 lat podróżowała po zakątkach Azji, którą kochała całym sercem, szczególnie południowo-schodnią część. Ze swojej ostatniej wyprawy niestety nie wróciła. Odeszła w miejscu, które zajmowało wyjątkowe miejsce w jej sercu.

Kilka miesięcy temu, na Sri Lance, wyglądała już na wyczerpaną, z opuchniętymi nogami, z których sączyła się limfa. (…) Mieszkałem piętro nad nią i każdego dnia obawiałem się, że rano znajdę ją martwą — powiedział portalowi NewsFlash jeden z jej znajomych, który pragnie pozostać anonimowy.

Kobieta często stosowała “suchą głodówkę

Sponsorowane

Znajomi 39-latki głośno mówią o tym, że Zhanna niejednokrotnie praktykowała “suchą głodówkę”. Przez wiele dni nic nie jadła, ani nie piła nawet wody. Zastępowała picie sokami owocowymi i warzywnymi.

Każdego dnia widzę, jak zmienia się moje ciało i umysł. Kocham moje nowe ja i nigdy nie przejdę do nawyków, które kiedyś stosowałam — zapewniała kobieta.

Samsonowa zmarła 21 lipca w Malezji. Bliscy nie mają wątpliwości, że śmierć nastąpiła w wyniku głodu. “Topniała na naszych oczach. Wierzyła, że wszystko jest w porządku. (…) Tylko jej oczy, wesołe oczy i wspaniałe włosy, rekompensowały okropny widok ciała torturowanego przez idiotyzm” — powiedział jeden z przyjaciół Rosjanki. Z kolei matka przekazała, że do śmierci jej córki doszło w wyniku infekcji podobnej do cholery. Osłabiony organizm (w wyniku diety) nie był w stanie się bronić.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej Rozpar

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Makabryczne sceny pod Olsztynem. 25-latek zgwałcił pracownika z zazdrości o partnerkę

   Roczna dziewczynka zamknięta w nagrzanym aucie na 8 godz. Nikt nie słyszał jej krzyku