w

Odbył stosunek oralny z nieprzytomną kobietą. Kochanka się udusiła

Żadne z nich nie spodziewało się, że chwila przyjemności zakończy się taką tragedią. Otóż w czasie stosunku oralnego mężczyzna nieumyślnie doprowadził do śmierci swoją partnerkę. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie.

Sponsorowane

Udusił pijaną kochankę w czasie stosunku

Sprawą Andrzeja U. zajmował się Sąd Okręgowy w Świdnicy. Mężczyzna w trakcie uniesienia nieumyślnie doprowadził do śmierci swoją towarzyszkę. Jak do tego doszło? Korzystając z okazji, kiedy kobieta spała, Andrzej U. postanowił odbyć z nią stosunek oralny. Z Gazety Wyborczej dowiadujemy się, że w organizmie śpiącej kochanki było aż 5,1 promila alkoholu.

Pixabay

Do uduszenia doszło, kiedy Andrzej U. włożył jej do gardła swoje genitalia. Następnie mężczyzna przez długi czas nie zwracał uwagi, że ta nie daje żadnych oznak życia. Dopiero późnym popołudniem zadzwonił po pomoc. Niestety, partnerka nie żyła już od wielu godzin. Andrzej U. pozbawił możliwości usłyszenia zgody na stosunek bądź odmowy, ale zeznał, że w czasie gdy do niego doszło kobieta miała się uśmiechać.

Sponsorowane

Wyrok sądu w sprawie uduszenia podczas stosunku oralnego

Andrzej U. jest winny tego, że nie zachowując ostrożności wymaganej w danych okolicznościach, w trakcie oralnego stosunku seksualnego doprowadził do jej uduszenia – orzekł sędzia w Świdnicy

Pixabay

Za nieumyślne spowodowanie śmierci mężczyznę skazano na 4 lata pozbawienia wolności. Prokuratura wnosiła o karę dożywocia. Wyrok, który zapadł jest prawomocny, a obie strony czekają na jego uzasadnienie. Proces ze względu na dobro ogółu został utajniony.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Facebook zmienia nazwę. Tak odważnej decyzji nikt się nie spodziewał

   Dziewczynka cicho łkała i szła dziwnie pochylona obok taty. Robił jej krzywdę