w

Skuła łańcuchem ręce i nogi córki i więziła przez 20 lat. Zamiast okna miała kraty

To nie mieści się w głowie. Jak w XXI wieku może wciąż dochodzić do tego typu sytuacji? No jak?! 39-letnia kobieta przez 20 lat była przetrzymywana przez własną matkę. Była skuta łańcuchem w celi. Policja uratowała ją z opresji. W skrajnie niedożywionej kondycji trafiła natychmiast do szpitala, gdzie z resztą wciąż przebywa.

Sponsorowane

Skuta na łańcuchu przez 20 lat

Do zdarzenia doszło w Brazylii, a dokładniej w miejscowości Viana. W czwartek, 9 lutego na jednej z posesji zjawiła się policja oraz pracownicy społeczni. Wszystko to wynik zgłoszenia, które ktoś wcześniej złożył. Osoba dzwoniąca poinformowała, że pod tym i tym adresem kobieta więzi swoją córkę.

W takim wypadku funkcjonariusze nie mieli co zwlekać. Kiedy zjawili się na miejscu, ich oczom ukazał się wstrząsający widok. Jedno z pomieszczeń domu zostało przemienione na celę. To właśnie w niej więziona była 39-letnia Rosinalva Borges da Silva. Miała skrępowane zarówno ręce jak i nogi. O oknie celi widniały kraty… Wszystko po to, aby nie uciekła.

Matka przetrzymywała własne dziecko w opłakanych warunkach

Sponsorowane

Stan 39-latki był tragiczny. Kobieta była skrajnie niedożywiona, wycieńczona i spragniona. Obecnie przebywa w szpitalu pod opieką lekarzy. Policjantom udało się ustalić, że Rosinalva była przetrzymywana przez matkę przez około 20 lat. Kobieta tłumaczyła, że zamknęła córkę dla jej własnego dobra. Przekonywała, że 39-latka ma problemy psychiczne i jest agresywna. Miała zachorować po śmierci dwójki dzieci.

Policja aresztowała matkę kobiety. W chwili zatrzymania była pijana, a w domu przebywał jeszcze mężczyzna. On również trafił do aresztu. Wciąż trwa dochodzenie w tej szokującej, a zarazem przerażającej sprawie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

9 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Silne trzęsienie ziemi w kolejnym kraju! Odczuły je nawet sąsiednie państwa

    Nie żyje znany polski bokser. Fani pokochali go za role w kultowych komediach