w

Rozczłonkowane ciało 21-latki leżało w kałuży krwi. Brakowało głowy…

Ma zaledwie 21 lat, a został oskarżony o morderstwo, którego miał dokonać ze szczególną okrutnością i brutalnością na swojej żonie. Do ślubu tej dwójki doszło zaledwie rok temu, w październiku 2022 roku. Funkcjonariusze policji znaleźli na terenie domu małżeństwa rozczłonkowane zwłoki kobiety.

Sponsorowane

Do tragicznych, a zarazem przerażających zdarzeń doszło w hrabstwie Waller w Stanach Zjednoczonych w stanie Teksas. Policjanci otrzymali zgłoszenie i bezzwłocznie udali się we wskazane przez telefon miejsce. Tam ich oczom ukazał się masakryczny widok – rozczłonkowane ciało 21-letniej Anggy Diaz.

Rozczłonkowane ciało w kałuży krwi

Funkcjonariusze przyznają, że nie często mają styczność z tak brutalnymi zbrodniami jak ta. Na miejscu zdarzenia aresztowano Jareda Jamesa Dicusa. Zagraniczne media donoszą, że para zaledwie kilka miesięcy temu wzięła ślub – w październiku 2022. 21-latek przyznał się do zabójstwa. Śledczy pracujący na miejscu zbrodni podejrzewają, że posłużył się nożem kuchennym do zabicia i poćwiartowania swojej żony.

Sponsorowane

“To makabryczna zbrodnia” – wyznał Troy Guidry, szeryf hrabstwa Waller. Ciało kobiety leżało na podłodze, niedaleko łóżka w kałuży krwi. Na plecach 21-latki widoczne były liczne rany kłute. Z kolei głowa Diaz znajdowała się pod prysznicem… Wciąż niewiadomo, jaki był motyw tej przerażającej zbrodni. Ofiara była imigrantką z Nikaragui. Pracowała w Teksasie na dwa etaty, aby pomagać finansowo matce chorującej na nowotwór.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   18-letnia Roksana na zdjęciu z 26-letnim partnerem. Podpis zdradza wszystko

   W wieku 6 lat mierzyła 180 cm. Dziś ma 26 lat i jest najwyższą kobietą świata