w

Brutalne pobicie we Wrocławiu. Poznajesz któregoś z tych trzech podejrzanych?

W piątek w godzinach wczesnorannych w centrum Wrocławi wywiązała się awantura z udziałem kilku młodych ludzi. Skutek był taki, że jeden z uczestników został brutalnie pobity. Mężczyznę w ciążkim stanie przewieziono do szpitala.

Sponsorowane

Tragiczne w skutkach pobicie

W piątek po godzinie 5 rano na Pasażu Niepolda we Wrocławiu miało miejsce przykre zdarzenie. Dla jednej z osób sytuacja zakończyła się nad wyraz poważnie i kosztowała ją utratę zdrowia.

Poszkodowany przebywa obecnie w szpitalu, jego stan jest ciężki – poinformował Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji

Na słowach się nie skończyło, doszło do rękoczynów

Sponsorowane

Policja prowadzi dochodzenie, które ma na celu złapanie napastników. Całe szczęście udało się dotrzeć do nagrań z kamer monitoringu. Ale niestety, jak do tej pory postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratury nie przyczyniło się do ustalenia tożsamości sprawców zdarzenia, mimo że ich wizerunek jest znany. Dlatego podjęto decyzję o rozpowszechnieniu zdjęć.

Policja

Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze nie mogąc poradzić sobie z ustaleniem tożsamości agresorów, zwrócili się z prośbą przede wszystkim do mieszkańców Wrocławia o pomoc. Zaapelowano także do świadków zdarzenia o zgłaszanie się na komendę.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub inne, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osób ze zdjęć, zgłoś się do najbliższej jednostki Policji lub skontaktuj telefonicznie pod numerem +48 601 701 056.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ruszyła zbiórka pieniędzy dla kierowcy autobusu. “Z Łukasza zrobiono kozła ofiarnego”

   Ostatnie słowo Basi zabitej przez kierowcę autobusu. Wykrzyczała je przed śmiercią