w

Pijany pasażer oddał mocz na pasażerkę samolotu. Szokująca reakcja załogi

Lot z Nowego Jorku do Delhi okazał się niezwykle nieprzyjemny dla jednej z pasażerek lini lotniczych Air India. Pasażer siedzący obok oddał na kobietę podróżującą klasą biznes mocz… 70-latka jeszcze w czasie lotu poinformowała o zdarzeniu załogę. Jednak reakcja personelu okazała się być nietypowa i niesatysfakcjonująca. Kobieta po wylądowaniu zgłosiła więc skargę do prezesa.

Sponsorowane

Współpasażer oddał na nią mocz

Do zdarzenia doszło jeszcze w ubiegłym roku, a dokładniej 26 listopada. Właśnie tego dnia samolot lini Air India wystartował z lotniska w Nowym Jorku do Delhi. W czasie lotu pijany pasażer oddał mocz na siedzącą obok 70-latkę. Kobieta podobnie jak on podróżowała biznes klasą. Kiedy doszło do incydentu światła były przygaszone. Mężczyzna nie ruszał się z miejsca do czasu, aż inny pasażer nie poprosił go o wyjście.

Flickr

Wtedy 70-latka poinformowała załogę o incydencie. Jej ubrania, buty, a nawet torba były przesiąknięte moczem. Personel chcąc załagodzić sytuację przekazał jej zestaw czystych ubrań, a następnie kazał wrócić na miejsce. Pasażerka odmówiła siedzenia na osikanym fotelu. W końcu przydzielono jej miejsce dla załogi. Po godzinie poproszono ją jednak, aby wróciła na swoje miejsce, którym położono prześcieradło. Mimo spryskania go środkami dezynfekującymi nadal śmierdziało moczem. Kobieta odmówiła i przydzielono jej inne miejsce dla załogi, na którym pozostała aż do czasu lądowania. Poszkodowana nie rozumie, dlaczego nie przydzielono jej innego miejsca w klasie biznes, skoro były wolne.

Sponsorowane

Wikimedia

Konsekwencje

Okazuje się, że po wylądowaniu w Delhi, pasażer, który oddał mocz na 70-latkę opuścił pokład samolotu, nie ponosząc żadnych konsekwencji. Reakcja załogi wydała się zupełnie nie zrozumiała dla pokrzywdzonej. Następnego dnia złożyła więc pisemną skargę do prezesa Natarajana Chandrasekarana. Dopiero wtedy linie lotnicze Air India podjęły działania. Zlecono wpisanie uciążliwego pasażera na tak zwaną “czarną listę”, na której znajdują się osoby sprawiające problemy na pokładzie samolotu.

Co więcej, Indyjska Dyrekcja Generalna Lotnictwa Cywilnego zażądała od linii lotniczych raportu na temat incydentu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

7 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Piękna, 36-letnia Monika poszukiwana listem gończym. Ma sporo na sumieniu

    Ciała dwóch ofiar na drodze S5. Jak się tam znalazły? Ktoś je podrzucił?