w

Nauczycielowi puściły nerwy. Rzucił się na ucznia w czasie lekcji

Nauczyciel języka angielskiego pobił ucznia w czasie lekcji. Mężczyzna rzucił się z pięściami na nastolatka. Chłopak potrzebował pomocy medycznej. Całe zdarzenie rozegrało się na oczach innych uczniów. Niektórzy próbowali odciągnąć agresywnego pedagoga od ofiary. Do sieci trafiło nagranie przedstawiające zdarzenie.

Sponsorowane

Nauczyciel pobił ucznia

Do szokujących scen w czasie lekcji doszło w liceum Humble w Teksasie w USA, niedaleko Houston. Jeden z uczniów nagrał skandaliczne zachowanie nauczyciela. Na nagraniu widać, jak belfer szarpie podopiecznego, a następnie rzuca nim o stół. Później przypiera go do ściany, ściska za ramiona, aż wreszcie powala na ziemię.

Ojciec nastolatka, Elvert Bolden, relacjonuje, że syn musiał otrzymać pomoc medyczną. Był cały posiniaczony, utykał do tego stopnia, że do poruszania potrzebował kul. Według taty do tej agresywnej sytuacji doszło zaraz po tym, jak nauczyciel zwrócił uwagę uczniowi, aby nie rozmawiał w czasie lekcji.

Nauczyciel cały czas go krytykował. Mój syn powiedział mu: kazałeś mi być cicho, nie mówię nic więcej. To wtedy, jak mi powiedziano, nauczyciel wyciągnął krzesło spod mojego dziecka i się zaczęło – opowiada Bolden w rozmowie z lokalnymi mediami.

Sponsorowane

Co na to szkoła?

Szkoła wydała oświadczenie. Nie zgadza się z zachowaniem nauczyciela, wręcz nazywa je nieakceptowalnym.

To nie powinno było się wydarzyć. To jest nieakceptowalne. Nauczyciel jest na zwolnieniu. Dochodzenie jest w toku, ale mało prawdopodobnym jest, aby po jego zakończeniu nauczyciel wrócił do pracy – przekazały władze szkoły.

Z kolei ojciec nastolatka domaga się wyciągnięcia bardziej surowych konsekwencji.

Chcę, żeby go aresztowano, postawiono mu zarzuty. Chcę, żeby wycofano mu uprawnienia do wykonywania zawodu. Nie chcę, żeby poszedł do innej szkoły i innemu dziecku zrobił to samo. Gdybym to ja podniósł rękę na moje dziecko, wylądowałbym w więzieniu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

71 komentarze

  1. Ciekawe jaka jest drugą strona medalu.Przedstawiają tego ucznia jako “niewiniątko” a jestem pewna że na bank grał na nerwach temu nauczycielowi i puściły mu nerwy.Nie popieram 🙂 ale….:)

  2. No właśnie ,dzisiejsza młodzież ,biedni nieszczęśliwi,pokrzywdzeni robią co im się podoba nie mają szacunku do nikogo ,rodzic czy nauczyciel to nie autorytet .A potem wszyscy zdziwieni że dlaczego dochodzi do takich sytuacji 😡

  3. Nauczyciel się wqrwil..kolega tego co wqrwil nauczyciela też sie wqrwil bo wqrwil się kolega co to nagrywał a wqrwiony uczeń dostał wpier…l i teraz wszyscy są wqrwieni
    Bardzo dobrze ze mu zaj…ł jak go wqrwil i wqrwial innych ..

  4. Co wy tutaj jakieś filmiki z kraju trzeciego świata wstawianie, przecież tam takie i podobne życzy są codziennością, jeszcze chwila i giwery do szkoły i dzieciaki do przedszkola zaczną nosić. Dziki kraj i dzikie zachowanie.