w

Mężczyzna brutalnie uderzył kobietę. Zwróciła mu uwagę o brak maseczki

Do tego wstrząsającego zdarzenia miało dojść w sobotę 10 kwietnia w Lesznie w jednym ze sklepów sieci Kaufland. Takie okoliczności zdarzenia podają różne lokalne media. W sieci pojawiło się również nagranie z opisywanego zdarzenia.

Sponsorowane

Co widać na filmie?

Mężczyzna, który robił zakupy w jednym ze sklepów Kaufland w Lesznie, uderzył stojącą za nim w kolejce kobietę. Nagranie rozpoczyna się od tego, jak mężczyzna bije kobietę w głowę, ona mu oddaje. Wówczas mężczyzna wymierza jej mocny cios w twarz. Po tym kobieta osuwa się na ziemię. Nie mniej wstrząsający jest fakt, że wszystko stało się na oczach kilkuletniej dziewczynki, która jest widocznie przerażona.

Czym była spowodowana awantura?

Nieoficjalne wiadomości mówią, że kłótnia, a w konsekwencji brutalny atak, wywiązały się między tą dwójką z powodu braku maseczki u mężczyzny. Oczywiście kobieta postanowiła mu zwrócić uwagę, że zachowuje się niewłaściwie. To jeszcze nie wszystko. Na filmie słychać też komentarze pracowników sklepu. Z tonu ich głosu możemy odczytać zaskoczenie całą sytuacją, ale i wyraźne rozbawienie.

Sponsorowane

Jak widać, nasze społeczeństwo jest wyraźnie podzielone odnośnie szalejącej pandemii oraz i maseczek. Jeśli już dochodzi do rękoczynów to, co będzie działo się za jakiś czas?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Tę zabójczą piękność okrzyknięto polską lalką barbie. Niedawno skończyła 30-stkę

    Będzie 3. dawka szczepionki przeciw Covid-19? Pfizer zdradza najnowsze przypuszczenia