w

Rozpoczynają się kontrole w polskich domach! Możesz zapłacić słoną karę!

Ale bez stresu, jeszcze nic przesądzonego. Na łamach portalu Wirtualnemedia.pl zespół ekspertów tłumaczy, jak się zachować, kiedy do naszych drzwi zapuka kontroler. Otóż nie ma żadnego przepisu, na podstawie którego masz obowiązek wpuścić kontrolera do mieszkania czy do samochodu. Podstawą do ukarania jest wykazanie, że odbiornik, który znajduje się w Twoim mieszkaniu lub samochodzie, jest sprawny. By urzędnik był w stanie to zrobić, musi najpierw włączyć radio czy telewizor.

Sponsorowane

Jednak pamiętaj, nie wystarczy jedynie zatrzasnąć drzwi przed urzędnikiem, by uniknąć opłaty. Samo przeprowadzenie kontroli też nie jest łatwe. Poczta Polska zdecydowała, że wystawi osobom unikającym opłat słone rachunki. Zatem, jeśli urzędnik zdoła udowodnić Tobie, że posiadasz działający odbiornik, wówczas musisz liczyć się z karą wynoszącą aż 30-krotność miesięcznego abonamentu. Sprawę wówczas przejmie Urząd Skarbowy.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

9 komentarze

  1. jesli ktos wspolpracuje z okupantem, obojetnie czy jest to milicjant, urzednik skarbowy czy inna kurwa jak ‘lekarz’ wprowadzajacy pacjenta w blad odnosnie szczepionki, musi sie liczyc z ryzykiem odwetu/zemsty ze strony narodu… Ta swiadomosc rosnie. Wczoraj zdechla skorumpowana komornik dzgnieta nozem. Cudo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Nie żyje słynny zawodnik KSW. Miał tylko 36 lat

    Orlen podnosi ceny. Już od 22 listopada zapłacisz jeszcze więcej na stacjach!