w

Rozpoczynają się kontrole w polskich domach! Możesz zapłacić słoną karę!

Poczta Polska zapowiada kontrole w polskich domach. Ma to związek z opłatą za abonament radiowo-telewizyjny. Jeśli go opłaciłeś, nie masz czym się martwić, a co jeśli nie? Może urzędnicy wysyłali już Tobie monity, grożąc wysoką karą za niezarejestrowany odbiornik? Dowiedz się, jak uniknąć grzywny i jakie masz prawa w starciu z urzędniczą machiną.

Sponsorowane

Abonament RTV to nadal burzliwy temat wśród Polaków. Coraz więcej osób rezygnuje z opłat deklaruje niechęć co do mediów radowych. Twierdzą, że są tylko odbiorcami usług i nie zamierzają ponosić kosztów abonamentu. Środki te zasilają państwowe radio i telewizję.

Wielu może to zaskoczyć, ale nawet brak odbiornika radiowego czy telewizyjnego nie zwalnia nas z obowiązku opłacenia abonamentu. Co więcej, w Poczcie Polskiej działa specjalny organ, który zajmuje się finansami i odpowiada za kontrole mieszkań Polaków.

Kontrole w polskich domach – jak się ich ustrzec?

Pierwsza informacja, o której powinniście wiedzieć to ta, że obowiązkowej opłacie podlegają nie tylko odbiorniki znajdujące się w domach, ale również te zamontowane w samochodach. Więc jeśli korzystasz z radia w aucie, a do tej pory nie płaciłeś abonamentu RTV przypisanego do gospodarstwa domowego, kontroler może również sprawdzić Twój samochód. Dotyczy to również pojazdów zarejestrowanych na firmy.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

9 komentarze

  1. jesli ktos wspolpracuje z okupantem, obojetnie czy jest to milicjant, urzednik skarbowy czy inna kurwa jak ‘lekarz’ wprowadzajacy pacjenta w blad odnosnie szczepionki, musi sie liczyc z ryzykiem odwetu/zemsty ze strony narodu… Ta swiadomosc rosnie. Wczoraj zdechla skorumpowana komornik dzgnieta nozem. Cudo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Nie żyje słynny zawodnik KSW. Miał tylko 36 lat

    Orlen podnosi ceny. Już od 22 listopada zapłacisz jeszcze więcej na stacjach!