w

Kelner miał zaglądać pod sukienkę 10-latce. Ustalenia policjantów miały niespodziewany finał

Do niecodziennej sytuacji doszło w Świnoujściu. W jednej z restauracji miało mieć miejsce molestowanie 10-letniej dziewczynki. Mama dziecka zgłosiła sprawę na policję. Szybko okazało się, że nie do końca było tak, jak to przedstawiła 10-latka. O sprawie poinformował portal iswinoujscie.pl.

Sponsorowane

Kelner miał zaglądać jej pod sukienkę

Do tych wydarzeń doszło 22 maja 2021 roku. W czasie rodzinnej imprezy w restauracji jeden z kelnerów miał zaglądać obecnej tam 10-letniej dziewczynce pod sukienkę. Gdy po powrocie do domu 10-latka opowiedziała o wszystkim mamie, ta niezwłocznie zadzwoniła policję. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu w rozmowie z mediami powiedział:

W dniu 22 maja 2021 roku, około godziny 21:00 Oficer Dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej matki, z którego wynikało, że 10-latka po powrocie do domu z rodzinnej imprezy, miała wyznać, że jeden z pracowników lokalu gastronomicznego, w którym odbywała się impreza, miał jej zaglądać pod sukienkę

Szokujące ustalenia policjantów

Sponsorowane

Dyżurny przyjmujący zgłoszenie natychmiast wysłał funkcjonariuszy pod wskazany przez kobietę adres. Na miejscu pojawił się także tata 10-letniej dziewczynki. 10-latka w czasie imprezy była pod opieką starszego brata oraz jego dziewczyny. Policjanci szczegółowo przesłuchali obsługę restauracji i przejrzeli monitoring. Okazało się, że nikt nie zachowywał się w sposób niewłaściwy wobec dziecka.

W tym samym czasie inni funkcjonariusze przesłuchiwali 10-latkę. Dziewczynka w czasie rozmowy z nimi przyznała się, że wymyśliła całą sytuację i żaden z kelnerów nie zrobił jej niczego niewłaściwego.

Na podstawie zebranych informacji nie potwierdzono zgłoszenia. Teraz sprawą ma zająć się funkcjonariusz od zgłoszeń związanych z nieletnimi.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Była żona mordercy 11-letniego Sebastiana przerywa milczenie! Jej słowa są zatrważajace

   UFO na Polską! Na filmie wyraźnie widać spodek. Czy możliwe, że jest autentyczne?