w

Z jednej z trumien w zakładzie pogrzebowym dobiegał kaszel. Niebywałe sceny

To nie żaden film czy opowieść, to wydarzyło się naprawdę. Z jednej z trumien dobiegał kaszel. Mina kontrolerów musiała być nietęga, kiedy to usłyszeli. Jednak nie uciekli w popłochu, tylko zajrzeli do środka. Tę szokującą historię opisała Gazeta Pomorska.

Sponsorowane

Wizyta pracowników ZUS w zakładzie pogrzebowym

Do kontroli pracowników ZUS w zakładzie pogrzebowym doszło w województwie pomorskim. Powodem była kontrola zwolnienia lekarskiego przedsiębiorcy. Urzędnicy nie zastali jednak na miejscu właściciela firmy. Dobrze dla niego, bowiem posiadając zwolnienie lekarskie powinien on przebywać w domu i zdrowieć. Ale zanim wizyta dobiegła końca, coś zwróciło uwagę kontrolerów.

Mianowicie z jednej z trumien w zakładzie dochodził kaszel. Urzędnicy zainteresowani sytuacją postanowili zajrzeć do środka. Kiedy otworzyli trumnę ich oczom ukazał się niebywały widok. W środku leżał właściciel!

Najbardziej osobliwym przypadkiem w kraju była niedawna kontrola prawidłowości wykorzystania zwolnienia lekarskiego u właściciela zakładu pogrzebowego, który w swoim miejscu pracy schował się w trumnie, no i zdradził go po prostu kaszel – powiedziała “Gazecie Pomorskiej” Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim.

Sponsorowane

Jakie były konsekwencje? Otóż mężczyźnie wstrzymano wypłacanie świadczenia chorobowego. Nie mniej jednak ta kontrola z pewnością na długo pozostanie w pamięci urzędników.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

11 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    “Robaki dosłownie spadały z nieba”. Mieszkańcy przecierali oczy ze zdziwienia

    Czym są kapsułki CBD? Właściwości i korzyści zdrowotne