w

Jurek Owsiak ma koronawirusa!

Jurek Owsiak, prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, otrzymał pozytywny wynik na zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Dowiedzieliśmy sie tego z jego profilu w mediach społecznościowych: “Apeluję do was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie”.

Sponsorowane

Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi. We wtorek zrobiliśmy jednak testy i okazało się, że wynik jest pozytywny.

-pisze Jurek na Facebooku.

“Nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów”

Jurek Owsiak ostrzegał wszystkich swoich współpracowników zaraz po wystąpieniu objawów a gdy otrzymał pozytywny wynik, przekazał również tę informację.

(…) teraz oczywiście poddam się wszystkim czynnościom, które nakłada na mnie ten pozytywny wynik testu. Fundacja mimo home office pracuje pełną parą, już raz na wiosnę w pierwszej fazie pandemii w ten sposób organizowaliśmy naszą pracę i jak wszyscy widzicie, nie straciliśmy ani jednego dnia.

– dodaje szef WOŚP.
Sponsorowane

Prezes WOŚP apeluje aby nie bagatelizować wirusa i dbać o siebie:

To pokazuje, jak bardzo różną formę przybiera koronawirus. Gdyby pandemia nie była obecna we wszystkich przekazach medialnych, uznałbym to za coś, co w życiu już zdarzyło mi się nieraz i dzisiaj byłbym już w Fundacji. Wyniki testu zmieniły jednak te plany o 180 stopni. Dlatego apeluję do Was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie.

Jego cały wpis przeczytasz poniżej:

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   „Sasin pluje nam w twarz!” Dramatyczny monolog pielęgniarza z Rzeszowa

   Czy cmentarze będą zamknięte 1 listopada? Jest porozumienie z episkopatem