w

Znany aktor zaginął w górach. Już od kilku dni nie ma z nim żadnego kontaktu

Znany aktor, Julian Sands zaginął w górach w Kalifornii. O zdarzeniu poinformowała w czwartek agencja Reuters, powołując się na lokalne media. Czy 65-latek wciąż żyje? Tego nie wiadomo. Nie ma z nim kontaktu już od kilku dni.

Sponsorowane

Julian Sands zaginął

W miniony piątek, w godzinach wieczornych, żona aktora zgłosiła na policję jego zaginięcie. Julian Sands miał tego dnia udać się na pieszą wędrówkę w rejonie kotliny Baldy Bowl w górach San Gabriel w Kalifornii. Kiedy nie wrócił do domu zmartwiona partnerka zadzwoniła na komisariat. Tuż po zgłoszeniu służby ruszyły w teren. Rozpoczęto poszukiwania zaginionego aktora. Niestety, służby ratunkowe wycofały się w sobotę wieczorem, po około 24 godzinach. Przyczyną było zagrożenie lawinowe i złe warunki na szlaku.

Twitter

Jednak kontynuowano poszukiwania z powietrza za pomocą helikopterów i dronów. Z kolei poszukiwania z ziemi miały być wznowione w chwili, gdy warunki atmosferyczne się poprawią. Z kolei w czwartek szeryf departamentu przekazał informacje, że w wyniku zimowej aury część obszaru gór San Gabriel jest niebezpieczna. W czasie poszukiwań udało się jednak znaleźć samochód zaginionego Juliana Sandsa.

Sponsorowane

Tragiczny bilans

Zagraniczne media donoszą, że w ciągu 4 ostatnich tygodni władze Kalifornii przeprowadziły aż 14 misji ratunkowych właśnie w rejonie, w którym zaginął aktor. Dwoje turystów zginęło w wyniku upadku tudzież zranienia.

Twitter

Kim jest Julian Sands?

To brytyjski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Jest również scenarzystą i reżyserem. Urodził się w 1958 roku w Otley, w Wielkiej Brytanii. Ale w latach 80. przeprowadził się do Kalifornii. To właśnie w Hollywood kontynuował karierę aktorską. Sławę przyniósł mu film “Pokój z widokiem”, który powstał na podstawie powieści E.M. Forstera. W 1988 roku wystąpił w filmie Krzysztofa Zanussiego “Gdzieśkolwiek jest, jeśliś jest”. Zagrał także rolę syna szatana w thrillerze o zjawiskach nadprzyrodzonych z 1989 roku “Czarnoksiężnik”.

Twitter

Jeśli chodzi o życie prywatne, pierwszą żoną aktora była dziennikarka, Sarah. Owocem ich związku jest syn, Henry, urodzony w 1985 roku. W 1990 roku Julian ponownie się ożenił. Wraz z małżonką. Evgenią Citkowitz zamieszkał w Los Angels. Para doczekała się dwóch córeczek – Natalyę Morley (ur. 16 sierpnia 1996) i Imogen Morley (ur. 31 grudnia 1999).

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Ma 20 lat i nie ma pracy. Szuka mężczyzny, który będzie jej “sponsorem”

    Zobaczył cenę za toaletę publiczną na Krupówkach. “Chyba już zupełnie zwariowali”