w

19-letnia Basia osierociła dwójkę dzieci. Nie do wiary, co piszą o niej ludzie

Nie milką echa po tragicznej śmierci 19-latki w centrum Katowic. Niestety, ale nie wszyscy potrafili przyjąć tą wiadomość z godnością. Po śmierci młodej dziewczyny na jej profilu na Facebooku zaczęły pojawiać się skandaliczne wpisy. Internauci piszą m.in., że Basia nie dbała o swoje dzieci i wywodziła się z patologii…

Sponsorowane

Jak zginęła 19-latka?

W sobotę rano, przed godziną 6:00 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Stawowej, grupka ludzi awanturowała się na ulicy. Stali dosłownie na jezdni, tuż za przystankiem autobusowym. Kierowca pojazdu miejskiego nie mogąc przejechać zaczął trąbić. Następnie niespodziewanie dodał gazu i wjechał w tłum. W konsekwencji pod kołami autobusu znalazła się 19-latka. Została dosłownie przeciągnięta przez conajmniej kilkadziesiąt metrów. Zmarła na miejscu. 31-letni kierowca po wszystkim odjechał do zajezdni.

Tragiczna śmierć młodej kobiety

Basia Sz. miała zaledwie 19-lat. Mimo młodego wieku była już mamą dwójki maluchów. 2-letniej Elizy i 7-miesięcznego Igora. Niestety, ale dramatyczne okoliczności, w jakich zginęła młoda kobieta nie powstrzymały internautów przed żartami z wypadku i znieważaniem zmarłej.

Sponsorowane
Facebook

Na Facebooku na profilu Basi od czasu śmierci pojawiają się obraźliwe komentarze na jej temat. Grupka ludzi publikuje prześmiewcze memy i wulgarne teksty. Okazuje się, że większość z nich pochodzi z fikcyjnych kont. Osoby, które za tym stoją, nie mają nawet odwagi upublicznić swoich danych… Najgorsze w tym wszystkim jest to, że najbliżsi zmarłej czytają te komentarze.

Facebook

Trzeba było zostać w domu, a nie szwendać się z jakąś patologią. Selekcja naturalna, tylko szkoda dzieci, że miały tak nieodpowiedzialną matkę – to jeden ze skandalicznych komentarzy

Oby ktoś bardziej odpowiedzialny się nimi (dziećmi – przyp. red.) zajął. Życie zweryfikowało, że matka nie była – to inny komentarz

Całe szczęście, znalazły się też osoby, które stanęły w obronie tragicznie zmarłej. Zwróciły one uwagę na oburzające zachowanie niektórych internautów.

Sponsorowane
Facebook

Pamiętajmy, że kultura słowa obowiązuje także w Internecie. Nie chowajmy się za maską anonimowości, bo do każdego można dotrzeć i zidentyfikować. Nie nam jest też oceniać, znając tylko niektóre fragmenty sytuacji. Powstrzymajmy się od ocen i sądzenia innych.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

2 komentarzy

  1. Logiką tychbwszystkich komentarzy zaraz zrobia z kierowcy ofiare i bochatera ni3zdziwie sie jak zaczna siebludzie nawolywac by mordowac sie nawzajem bo nikt nie ma prawa do zyciac wlasnego mimo posiadania dzieci ma siedziec w domu i koniec niewolno wyjsc sobie na impreze sie zabawic, czasami ruzne zeczy sie dzieja i spiny nikt nieodpisuje o co byla zadyma moze poprostu po calo nocnej imprezie banalna klutnia zdaza sie nawet pozadnym ludziom z bogatych rodzin itp wedle toku myslenianinternautow pozadni siedza w domu i niemaja wlasnego zycia dlatego wala takimi tekstami a patologia sie bawi jas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Zatrważające wyniki badań toksykologicznych kierowcy, który przejechał 19-latkę

    Tragiczna śmierć 19-latki w Katowicach. Rodzina zbiera na wieniec pogrzebowy