w

Caroline Derpieński kiedyś była delikatna i naturalna. Trudno ją rozpoznać na zdjęciu z przeszłości

Caroline Derpieński kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Mowa o czasach, w których nie było o niej jeszcze tak głośno. Kim tak właściwie jest młoda dziewczyna, która przyleciała do Polski z Miami? Nie tylko wygląd 22-latki budzi emocje, ale również jej wypowiedzi. Zdecydowanie jest barwną postacią, obok której trudno jest przejść obojętnie.

Sponsorowane

Caroline Derpieński wygląd kiedyś a dziś

Ma dopiero 22 lata i jest na językach większości Polaków. Jedni dyskutują na temat jej urody, z kolei inni na temat jej wypowiedzi. Co to wyglądu, to trzeba przyznać, że na przestrzeni ostatnich 5 lat Caroline przeszła niebywałą metamorfozę. W przeszłości modelka była o wiele bardziej naturalna, niż teraz. Nie miała tlenionych blond włosów, czy doczepianych rzęs. Była ładna, delikatna i kobieca. Aż trudno uwierzyć, że to ona.

Kontrowersje wokół 22-latki

Caroline cieszy się sporą popularnością. Na Instagramie obserwuje ją blisko 6,6 miliona osób. Fani chętniej reagują na zdjęcia i relacje, które publikuje. Internauci równie chętnie komentują wypowiedzi 22-latki, która bardzo często są dość kontrowersyjne. W ostatnim czasie wypowiedziała się na temat Julii Wieniawy.

Sponsorowane

Julia Wieniawa to już jest przeżytek. Tego już było za dużo, i to już się nie sprzedaje. Może jeszcze trochę się klika, ale ja, gdybym ją spotkała na evencie, to jestem tak wysoka, bo mam prawie 180, więc chyba bym jej nie zauważyła – powiedziała Derpieński w rozmowie ze Super Expressem.

W trakcie wywiadu została również zapytana i hejt, który pod jej adresem kierują polskie gwiazdy.

Dziwisz się? Rozwaliłam polski show-biznes. Wszystko było ułożone pod linijkę, każdy wiedział, kto kim jest, każdy wiedział, co powiedzieć, co sprzedać, a tutaj pojawiła się nowa gwiazda, i to jeszcze młoda, modelka i w dodatku z Ameryki. Każdy jednak Polak ma z tyłu głowy american dream, więc ja się nie dziwię. Gdybym ja była taką starszą celebrytką z Polski, to też bym była wściekła.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Potworny wypadek w Chorwacji. Nie żyje 2-latek z Polski

   Samolot rozbił się w Grecji. Przerażające nagranie z momentu katastrofy