w

Kolejne brutalne pobicie dwóch 17-latków nastolatków. Policja szuka tej bandy

To kolejne brutalne pobicie, tym razem doszło do niego na ulicach miasta Katowice. Od napaści na dwóch 17-latków minęły już ponad dwa tygodnie. Niestety, funkcjonariusze wciąż nie schwytali grupki napastników. Czy pozostaną bezkarni? Policja zdecydowała się opublikować wizerunek sprawców.

Sponsorowane

Brutalne pobicie 17-latków w Katowicach

Do pobicia doszło 18 lutego na terenie Katowic. Dwoje 17-letnich nastolatków zostało zaatakowanych przez bandę agresorów w pobliżu skrzyżowania ul. Gliwickiej z ul. Goeppert Mayer. Sprawcy wciąż pozostają nieuchwytni.

Chłopcy w wieku 17 lat w wyniku pobicia doznali ogólnych potłuczeń tułowia i twarzy. Wizerunek osób podejrzewanych o pobicie zarejestrował monitoring — przekazała Komenda Miejska Policji w Katowicach.

Sponsorowane

Od napaści minęło już dwa i pół tygodnia, a sprawcy wciąż są na wolności i czują się bezkarni. Policja dopiero teraz zdecydowała się na ujawnienie ich wizerunku. Być może sprawa Eryka z Zamościa była tutaj czynnikiem zapalnym.

Jeżeli ich rozpoznajesz, skontaktuj się z policjantami z Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 47 85 137 37. 47 85 125 55 lub pod adresem e-mail: [email protected].

Śmiertelne pobicie 16-letniego Eryka z Zamościa

To kolejne tak brutalne pobicie, które ma miejsce w ostatnim czasie. Niestety, Eryk nie miał tyle szczęścia, co nastolatkowie z Katowic. W biały dzień został śmiertelnie pobity przez trójkę chłopaków w swoim wieku. Całemu zajściu przyglądali się świadkowie. Jednak żaden z nich nie powstrzymał agresorów. Jedyne co wezwano na miejsce pogotowie. Ale na pomoc było już za późno.

W sprawie zatrzymano aż cztery osoby, wśród nich znalazł się 17-letni Daniel G., 16-letni Szymon J., 16-letni Arkadiusz P. oraz 16-letnia Gabriela P. Do głowy przychodzi tylko jedno pytanie, co dzieje się z tą młodzieżą, dlaczego przejawia ona aż tak okrutne zachowania?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

167 komentarze

  1. Koniec z bezstresowym wychowaniem inaczej bezwzględnością wobec słabszych i spokojniejszych,rozszerzonymi prawami(bezprawiem) ucznia,i wprowadzenie zaostrzonych kar , za zachowania mające na celu pobicie i tzw nieumyślne zabójstwo(ono jest dobrze zaplanowane), może wówczas okres szkolny wróci do normalności.