w

5-latka z ranami kłutymi porzucona w krzakach w pobliżu mini-zoo. Nie żyje

Kolejna tragiczna wiadomość. W Niemczech od wtorku trwały poszukiwania 5-letniej dziewczynki. Tamtejsza gazeta właśnie informuje o śmierci dziecka. Dziewczynka miała umrzeć na skutek ran zadanych nożem. Ciężko ranne dziecko znaleziono w krzakach, niedaleko mini-zoo w jednym z berlińskich parków. Funkcjonariusze policji aresztowali 19-latka, który usłyszał zarzut zabójstwa.

Sponsorowane

Zaginięcie 5-latki

Dziewczynka zaginęła we wtorek popołudniu z placu zabaw w Paule Park w Berlinie. Na policję wpłynęło zgłoszenie o godzinie 14:45. Wówczas rozpoczęto gorączkowe poszukiwania. Wiadomo, że w przypadku zaginięcia czy porwania najbardziej kluczowe są pierwsze godziny. W sprawę zaangażowało się ponad 100 policjantów.

Wczoraj wieczorem, 21 lutego, przypadkowy przechodzeń zauważył leżącą w krzakach nieprzytomną dziewczynkę. Miała liczne rany. Znajdowała się kilkaset metrów od placu zabaw. Leżała w pobliżu zagrody dla kóz, w której dzieci mogą karmić i głaskać zwierzęta. Szybko okazało się, że to zaginiona 5-latka.

5-latka zamordowana w Berlinie

Sponsorowane

Dziewczynce natychmiast udzielono pomocy. Ratownicy podjęli się reanimacji, a śmigłowiec zabrał ją do szpitala. Niestety, obrażenia okazały się zbyt poważne. Dziecko zmarło. Jeszcze we wtorek policja aresztowała podejrzanego. 19-latek jest domniemanym sprawcą zabójstwa. Póki co nie postawiono mu jednak zarzutów. Śledczy nadal gromadzą materiał dowodowy.

19-latek ma niemiecko-tureckie korzenie, natomiast ofiara niemiecko-polsko-tureckie – poinformowała policjantka.

Rzeczniczka prokuratury poinformowała w dniu dzisiejszym, że 5-latka znajdowała się pod opieką 19-latka. Chłopak miał zajmować się też trójką innych dzieci na placu zabaw w Paule Parku. W pewnej chwili zabrał dziewczynkę w ustronne miejsce. Innym powiedział, że musi skorzystać z toalety. Później doszło do najgorszego…

W miejscu, w którym znaleziono walczącą o życie 5-latkę, mieszkańcy zostawiają znicze, maskotki i kwiaty.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

4 komentarzy

  1. Admin, czy tobie się żona na telefon wjebała?? Od kilku dni posty jak w Chwili Dla Ciebie. Co ten cały szjet o zupach i dzieciach ma wspólnego z JANUSZAMI TRANSPORTU ??
    Zmień nazwę grupy na ,,tematy dla znudzonych kur domowych” i elo. Zostaną zainteresowani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Dorota Wellman opowiedziała o swojej chorobą. “Tracę wzrok, nie mogę mówić”

    Kolega ujawnił, co zdążył zrobić Murański przed śmiercią. Ciężko powstrzymać łzy