w

5-latka urodziła zdrowego chłopca. Nie chce wyznać, kto jest ojcem dziecka

W historię tej dziewczynki aż trudno jest uwierzyć. Lina Medina urodziła swoje pierwsze dziecko mając zaledwie 5 lat. To najmłodsza matka w historii świata. Dziś kobieta ma 90 lat. Mimo próśb i nalegań nie zdecydowała się ujawnić prawdy na temat ciąży. Tym samym informację o ojcu dziecka zabierze ze sobą do trumny.

Sponsorowane

5-latka w ciąży

Lina urodziła się w 1933 roku. Pochodziła z wielodzietnej rodziny, miała aż ośmioro rodzeństwa. Jej matką była Victoria Losea z kolei ojcem Tiburcio Mediny. W domu się nie przelewało, a rodzina żyła skromnie, żeby nie powiedzieć że w biedzie. Kiedy dziewczynka skończyła pięć lat, matka spostrzegła, że jej brzuch zaczyna rosnąć. Po wykonaniu badań okazało się, że Lina jest w ciąży. Lekarze szybko ustalili, że za dwa miesiące urodzi. Informacja ta była szokiem dla wszystkich. Zaczęto przeprowadzać bardziej szczegółowe badania. Wówczas wyszło na jaw, że Lina zaczęła miesiączkować mając zaledwie 3 lata. Narządy rozrodcze kilkulatki mimo młodego wieku były całkowicie rozwinięte.

W 1938 roku Lina urodziła. Dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie. Po narodzinach zarówno lokalna społeczność, jak i bliscy chcieli dowiedzieć się, kto jest ojcem dziecka. Jednak Lina nie wyznała tego również policji. Zaznaczyła, że nigdy nie ujawni tożsamości mężczyzny.

Kto jest ojcem dziecka 5-latki?

Sponsorowane

Początkowo sądzono, że Lina została zgwałcona przez własnego ojca. Mężczyzna trafił nawet do aresztu. Jednak po krótkim czasie zwolniono go ze względu na brak dowodów. Następnie o gwałt oskarżono braci dziewczynki. Sytuacja przebiegła podobnie jak w przypadku ojca. Po krótkiej odsiadce braci zwolniono.

Lina przez te wszystkie lata, a minęło ich aż 85, nie wyznała prawdy. Media wielokrotnie proponowały jej niemałe pieniądze za informacje. Jednak ta pozostała nieugięta. Syn, którego urodziła mając 5 lat zmarł w wieku 40. Cierpiał na rzadką chorobę szpiku kostnego.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nagrywał, jak żona gwałci 7-letniego chłopca. Ani on ani ona nie mieli skrupułów

   Półroczny Maks z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Chłopiec nie żyje