w

47-latek ujęty przez łowców pedofilów rzucił się pod pociąg. Policja prowadzi śledztwo

Na początku maja doszło do zatrzymania przez łowców pedofilów 47-latka. Kilka dni temu mężczyzna popełnił samobójstwo. Rzucił się pod pociąg. Właśnie ruszyło śledztwo w tej sprawie.

Sponsorowane

Myślał, że pisze z małą dziewczynką

1 maja doszło do ujęcia 47-leteniego mężczyzny. Dokonali tego łowcy pedofilów z Elusive Child Protection Unit Poland. Grupa ta wyłapuje i ujawnia osoby, które próbują spotkać się z małoletnimi, by wykorzystać ich seksualnie.

Tym razem ich działanie wyglądało tak jak zwykle — zaczęło się od nawiązania kontaktu przez Internet. Po czasie 47-latek był przekonany, że umawia się na spotkanie z małą dziewczynką. W miejscu spotkania zjawili się jednak członkowie grupy tropiącej pedofilów.

Źródło: facebook.pl

Sponsorowane

Popełnił samobójstwo

Spotkanie transmitowano na żywo za pomocą mediów społecznościowych, przez co wizerunek 47-latka został całkowicie upubliczniony.

Później powiadomiono policję, która zatrzymała mężczyznę. Przedstawiono mu zarzuty, a następnie wypuszczono go na wolność. Przyznano mu nadzór policyjny oraz zakaz kontaktów z osobami poniżej 15. roku życia.

Po tym, jak go wypuszczono, 47-latek udał się na tory w Wejherowie i rzucił się pod pociąg. Popełnił samobójstwo.

Ruszyło śledztwo w tej sprawie. Śledczy mają ustalić, czy upublicznienie wizerunku mężczyzny nie miało wpływu na decyzję o odebraniu sobie życia.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Chciała obudzić ukochanego synka do szkoły. Znalazła chłopca martwego w łóżku

   Boisz się obudzić w trumnie? Te 3 historie pokazują, że jest czego