w

Sekcja zwłok wykazała prawdę. W żołądku martwego 2-latka znaleziono pety i karmę

2-letni Marcelek zginął w tragicznych okolicznościach, z rąk swojej ukochanej mamy. Sekcja zwłok wykazała, że w jego żołądku znajdowała się karma dla psów i papierosy. Ale nie to było bezpośrednią przyczyną zgonu. Matka, 22-letnia Anita W. udusiła synka kołdrą. Relacja znajomych przeraża.

Sponsorowane

Dzieciństwo chłopca było prawdziwym koszmarem. Na temat ostatnich chwil życia Marcela wypływają coraz straszniejsze fakty. Według prokuratury i policji, to 22-latka z Chodzieży odpowiedzialna jest za to, co się stało. Partner kobiety, 23-letni Martin K. nie okazał się wcale lepszy od niej.

Trudne dzieciństwo

Przesłuchano już świadków w tej tragicznej sprawie. Wyznali, że Anita W. nie radziła sobie z macierzyństwem i opieką nad synkiem. Koledzy potwierdzają też, że opiekunowie nie interesowali się, tym, co działo się z Marcelkiem. Wkładali go do kojca i czekali aż się zmęczy i w końcu sam zaśnie.

Czasem tak biegał do pierwszej w nocy. Chłopiec miał też zakrywaną kołdrą głowę. Ale to nie przemoc, tylko żeby telewizor mu nie przeszkadzał

Sponsorowane
TVN24

Cierpienie malutkiego dziecka

Jednak biegli mają swoje zdanie na ten temat. Jednoznacznie orzekli, że takie zakrywanie twarzy może prowadzić do niedotlenienia.

Ostatecznie ustalono, że właśnie w taki sposób zginął 2-letni Marcel. Prokuratura oskarża o zabójstwo matkę. Anita widząc dopiero, że synek się nie porusza, wezwała policję.Gdy na miejscu zjawili się ratownicy medyczni, na pomoc było już za późno. Medycy znaleźli martwe dziecko, ze śladami świadczącymi o znęcaniu się, a także licznych zaniedbaniach – chodził brudny, umazany własnym kałem,

Oni na tyle, na ile pozwalała im sytuacja, dobrze opiekowali się Marcelem – próbował mimo wszystko przekonywać w sądzie znajomy pary.

Pozostaje pytanie, jaką karę wymierzy spawcą sąd

TVN24

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Groźny wypadek w wesołym miasteczku. Dwie osoby spadły z karuzeli!

   Policjanci z grupy Speed coraz sprytniejsi? Ten nieoznakowany radiowóz zaskoczył 24-latka