w

18-miesięczny chłopiec bawił się pistoletem. Zastrzelił 5-letniego kuzyna…

W zeszłą środę 18-miesięczne dziecko postrzeliło i zabiło 5-letniego chłopca. Dzieci bawiły się pistoletem. „Straciliśmy kolejne dziecko w Detroit z powodu braku zabezpieczeń broni palnej. Tego można było całkowicie uniknąć” – powiedziała Tiffany Stewart, dowódca Departamentu Policji w 10. dzielnicy Detroit.

Sponsorowane

18-miesięczny chłopczyk z Detroit (USA) bawił się naładowaną bronią i niechcący oddał strzał. Kula poleciała prosto w szyję jego 5-letniego kuzyna. Postrzelenie miało tragiczny finał.

Dziś w mieście jest smutny dzień.

– powiedziała Tiffany Stewart.

Na miejscu natychmiast pojawiły się odpowiednie służby. Postrzelony chłopiec trafił do szpitala z raną postrzałową, niestety nie udało się go uratować.

Policja aresztowała 27-letniego ojca 5-latka, który jest jednocześnie wujem 18-miesięcznego dziecka. Policja bada jak doszło do postrzelenia i czy broń była odpowiednio zabezpieczona. Zgodnie z relacją policji mężczyzna był w domu w momencie oddania strzału wraz z babcią chłopców i roczną dziewczynką.

Sponsorowane

Nie jestem pewna czy 18-miesięczne dziecko w ogóle jest świadome tego, co się stało. Właśnie dlatego kładziemy nacisk na bezpieczeństwo przechowywania broni. Można trzymać ją pod zamknięciem lub w specjalnych skrzynkach na broń, aby unikać takich okoliczności. W Detroit już zbyt wiele razy dochodziło do takich wypadków.

– mówiła Tiffany Stewart.
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Tragiczny finał zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Jedna osoba nie żyje, 10-latek walczy o życie

   Urodziła bliźnięta, ale to nie był powód, dla którego na łóżku pojawił się fioletowy motylek. Czy wiesz co to symbolizuje?