w ,

16-latka wyskoczyła ze szpitalnego okna z 5-miesięczną córeczką w rękach

16-letnia pacjentka szpitala w Lahad Datu w Malezji trzymając w ramionach niemowlę, wyskoczyła z okna. Upadek z wysokości kilkudziesięciu metrów zakończył się tragicznie.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Zdarzenie miało miejsce w szpitalu Lahad Datu w Sabah w Malezji. Nastoletnia mama przebywała na oddziale chorób wewnętrznych razem ze swoją 5-miesięczną córeczką. Lekarze zdiagnozowali u dziecka ostre zapalenie płuc. Po 11 dniach stan dziewczynki zaczął się poprawiać.

Google Maps

Około 7:15 rano lekarze odłączyli dziecko od respiratora, ponieważ dziewczynka mogła znów samodzielnie oddychać. Matka wzięła ją na ręce i spacerowała z nią po oddziale. Po chwili poprosiła ochroniarza o możliwość wyjścia z dzieckiem z oddziału aby udać się do toalety.

– relacjonuje jeden z funkcjonariuszy malezyjskiej policji.
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Nastolatka sprawiała wrażenie szczęśliwej. Z radością przytulała córeczkę, dlatego tym bardziej trudno jest pojąć to co się wydarzyło…

Matka wyskoczyła z dzieckiem przez okno

Nie minęło 15 minut, a ochroniarz na parterze znalazł dziewczynę z dzieckiem leżące na ziemi. Spadły z wysokości 60 metrów – nie było szans na ratunek.

dailyexpress.com.my

Brak świadków i zachowanie nastolatki nie pozwalają na logiczne wytłumaczenie okoliczności. Policja nie wyklucza udziału osób trzecich jednak nikomu nie postawiono zarzutów.

Depresja?

Po tych wydarzeniach w Malezji doszło do ogólnokrajowej debaty publicznej na temat depresji u młodzieży.

dailyexpress.com.my
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Bardzo martwię się o zdrowie psychiczne malezyjskiej młodzieży. Należy tą kwestię traktować niezwykle poważnie, bo zależą od tego losy naszego kraju.

– mówił Minister ds. młodzieży i sportu Syed Saddiq Syed Abdul Rahman

W toku śledztwa udało się ustalić, że nastolatka miała już myśli samobójcze. Na jej Instagramie znaleziono ankietę, w której zapytała wprost, czy powinna się zabić. Większość głosów była twierdząca…

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

To Cię zainteresuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisane przez Monika Koba

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Wysadził swój dom próbując zabić muchę

“Przewrócił się i upadł na nóż, który trzymał w dłoni”. Chłopiec nie żyje.