w ,

“Spowiedź ratownika medycznego” o koronawirusie. Czy ten człowiek może mówić prawdę?

Wczoraj w sieci pojawił się film pt. “Spowiedź ratownika medycznego”. Od razu wzbudził wiele kontrowersji. Niektórzy wierzą, inni wyśmiewają. Czy to możliwe, aby to, co mówi ten mężczyzna, który nie ujawnia swoich personaliów, było prawdą?

Sponsorowane

“Spowiedź ratownika medycznego” Wojciecha Sumlińskiego — Przerażająca prawda czy mało śmieszny dowcip?

W czwartkowy wieczór premierę miał wywiad Wojciecha Sumlińskiego. Ten znany dziennikarz śledczy rozmawiał z mężczyzną, który podawał się za ratownika medycznego. Zdradził on swoje wątpliwości dotyczące obecnej sytuacji pandemicznej. Jego słowa mogą przerażać…

Jeśli cokolwiek z tego, co mówi, jest prawdą, to możemy mieć do czynienia z największym spiskiem w historii. Jesteście gotowi, aby posłuchać jego słów?

Zaciekawiło mnie to, że wszystkie te testy wychodzą pozytywnie. W pewnym momencie nie pobrałem po prostu wymazu od pacjenta. Tylko umieściłem bez DNA pacjenta sam patyczek czysty w próbówce i wpuściłem na płytkę (testu). Gdy wyszedł pozytywny, po prostu mnie to zaniepokoiło, zaskoczyło. Natomiast wykonawszy trzy takie testy pod rząd, wszystkie również wyszły pozytywnie, więc wieAm, że to nie był czysty przypadek

Sponsorowane

Dokument Wojciecha Sumlińskiego, który może przerażać

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ożenił się z plastikową lalką. Jednak ich historia miłosna nie skończyła się dobrze

   Udostępniła w sieci nagranie z porodu. “Jesteś bardzo odważna, pokazując ten film”