w ,

Udostępniła w sieci nagranie z porodu. “Jesteś bardzo odważna, pokazując ten film”

Laura Clery jest znaną amerykańską postacią z mediów społecznościowych. Od pewnego czasu relacjonuje w nich swoje życie. Skupia się przede wszystkim na tematach parentingowych oraz relacjach w związku. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów filmem z porodu. Wzbudził on naprawdę wiele kontrowersji.

Sponsorowane

Jej filmy bawią do łez miliony!

Mimo że Laura Clery w naszym kraju nie jest aż tak znana, to za to w USA jest prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych. Jej poczynania w sieci obserwuje aż 14 milionów osób na Facebooku. Z kolei na Instagramie 3 miliony.

Młoda kobieta podkreśla, że jest komikiem i to, co robi, ma służyć dobrej zabawie. Wiele z jej filmików trudno obejrzeć bez wybuchu niekontrolowanego wybuchu śmiechu. Swoje nagrania komiczka skupia głównie na zabawnych aspektach rodzicielstwa i związków damsko-męskich.

Wspaniała mama i cudowna żona

Sponsorowane

Oprócz tego, że jest czynną uczestniczką internetowego życia, jest też żoną oraz mamą. Jakiś czas temu wraz ze swoim mężem Stephen’em Hiltonem zostali rodzicami po raz drugi. Wcześniej mieli syna Alfreda, teraz przywitali na świecie córeczkę, której nadali na imię Penelope.

Będąc bardzo wzruszonymi i szczęśliwymi Laura oraz Stephen udostępnili w sieci nagranie z porodu. Wzbudziło ono wiele kontrowersji. Jedni uważali, że to prawdziwy cud, którym warto się dzielić, inni stwierdzili, że takie rzeczy powinno zostawiać się wyłącznie dla siebie…

A Wy jak myślicie?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   “Spowiedź ratownika medycznego” o koronawirusie. Czy ten człowiek może mówić prawdę?

   Uznano je za najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Gdy urosły, są jeszcze śliczniejsze