w

Mówi, że przybył z 2582 roku. Ostrzega, że już 8 maja ma dojść do przełomowego odkrycia

Podróże w czasie od dawna fascynują ludzi. Wielu z nich ma nadzieję, że kiedyś w końcu się uda i będziemy w stanie wybrać się w odwiedziny do siebie z przyszłości lub przeszłości. Niestety, na razie wciąż znajduje się to jedynie w sferze pragnień. Choć niektórzy twierdzą, że to potrafią…

Sponsorowane

Przełomowe odkrycie nastąpi już za 2 dni?

Anonimowy TikToker o nazwie @authentictimetraveler w swoim najnowszym nagraniu przekonuje, że przybył do nas z roku 2582. Twierdzi, że już za 2 dni ma dojść do przełomowego odkrycia w kosmosie. Co dokładnie powiedział?

Uwaga. To nagranie nie jest żartem. Jestem prawdziwym podróżnikiem w czasie z roku 2582. 8 maja 2021 roku astronauci odkryją w naszym Układzie Słonecznym planetę identyczną jak Ziemia. To będzie klon naszej Ziemi, jej lustrzane odbicie. Będzie to pierwszy raz, gdy znajdziemy inne ludzkie życie w galaktyce

Film umieszczony w sieci przez rzekomego podróżnika w czasie bije rekordy popularności. Został wyświetlony już ponad 2 miliony razy. Oczywiście, jak nietrudno się domyślić, internauci podchodzą dość sceptycznie do rewelacji podawanych przez anonimowego “podróżnika w czasie”.

Sponsorowane

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

To nie wszystkie rewelacje tego człowieka

Jak się okazuje, to nie pierwszy razy, gdy @authentictimetraveler uchyla rąbka tajemnicy o przyszłości, która czeka ludzkość. Wcześniej ostrzegał o “Wielkim Resecie” w 2040 roku. Podkreślał, że właśnie wtedy zmienią się wszystkie aspekty ludzkiego życia. Mówił też o tym, że jeszcze w tym roku Wielka Brytania podzieli się na “północną” i “południową”.

Jak myślicie, mówi prawdę?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Chińska rakieta spada na Ziemię. Eksperci ostrzegają przed najgorszym

   Chciała obudzić ukochanego synka do szkoły. Znalazła chłopca martwego w łóżku