w ,

Polski gwiazdor zatrzymany za pobicie żony. Dziecko trafiło do izby dziecka

Gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” Rysiek ps. Szczena ma znowu kłopoty z prawem. Wydawało się, że u mężczyzny wszystko układa się dobrze. Wraz ze swoją partnerką – Joanną Wielochą tworzy udany związek. Poznał ją w programie, gdzie widzowie mogli śledzić ich dojrzewający związek. Choć po trafieniu do więzienia, Joanna zerwała ze „Szczeną”. To po jego wyjściu zdecydowała się dać mu kolejną szansę.

Sponsorowane
Twitter

Niedawno oboje poinformowali o narodzeniu się Marcelka. Wcześniej Rysiek poprosił Joannę o rękę. Zdecydował się też na spróbowanie swoich sił w walkach MMA VIP. Zaplanowano nawet walkę z samym Najmanem.

Szczena zatrzymany przez policję

Walka stanęła pod znakiem zapytania. Wszystko, dlatego że Szczena został zatrzymany przez policje. Zarzuty są poważne. Rysiek miał dopuścić się przemocy wobec Joanny. Podczas interwencji był pod wpływem alkoholu. Mały Marcelek trafił zaś do Izby Dziecka.

Sponsorowane

Twitter

38-letni mieszkaniec Ciechanowa dziś w nocy został zatrzymany w policyjnym areszcie w związku z awanturą domową. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane czynności w związku ze zdarzeniem — poinformowała rzeczniczka ciechanowskiej policji

Głos w sprawie zabrał też Marcin Najman, który skomentował zatrzymanie swojego niedoszłego rywala – „Wysoki sądzie, większa kara niż walka ze mną Szczeny nie spotka. Jeśli jest to jakiś argument, proszę go wziąć pod uwagę.

Twitter

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Temperatura coraz niższa, a zima coraz bliżej. Wiemy kiedy spadnie pierwszy śnieg

   12-latka rzuciła się pod pociąg. Zostawiła list pożegnalny do koleżanki