w

Adam i Iza Małysz podarowali córce piękny prezent ślubny

We wrześniu 2021 roku odbył się ślub Karoliny Małysz i jej wybranka Kamila. Za to wczoraj, w poniedziałek miał miejsce drugi odcinek programu Taniec z gwiazdami, w którym to udział bierze żona Adama Małysza, Iza. Na widowni nie zabrakło najwierniejszego fana, dawnego króla skoczków. W trakcie wywiadów pojawiła się masa pytań odnośnie ślubu jedynej córki.

Sponsorowane
Instagram

Ślub Karoliny Małysz

Ślub jedynej córki Adama i Izy Małysz. Widać było, że młoda para nie posiadał się ze szczęścia. Nastąpił też moment wzruszenia i polały się łzy. Trzeba przyznać, że uroczystość zaślubin do ostaniej chwili trzymana była w tajemnicy. Jednak później zarówno ojciec jak i matka nie szczędzili zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych z tego wyjątkowego dnia.

Sponsorowane

Małyszowie są małżeństwem od przeszło 25 lat. To piękny staż. Jak widać 23-letnia córka postanowiła pójść w ślady rodziców. 4 września razem z narzeczonym tuż przed ołtarzem, powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Na przyjęciu weselnym nie zabrakło bliskiej rodziny, przyjaciół, jak i znanych osób ze świata show biznesu. Po relacjach zamieszczonych w internecie wnioskujemy, że wszyscy bawili się wyśmienicie.

Instagram

Sukienka ślubna Karoliny Małysz

W tym wyjątkowym dnu wszystkie oczy zaproszonych gości skupiły się na Karolinie. Panna młoda wyglądała olśniewająco. w białej, koronkowej sukni. Projektantką wymarzonej sukienki ślubnej jest Patrycja Kujawa. Ucieszyła się, ża Karolina wyraziła chęć skorzystania właśnie z jej usług.

Instagram

Prezent ślubny od Adama i Izy Małysz

Podczas jednego z wywiadów, który miał miejsce po poniedziałkowej premierze drugiego odcinka Tańca z gwiazdami, Adam Małysz zdradził, co wraz z żoną podarowali córce z okazji ślubu. Prezent bez wątpienia nie należał do tanich. Małyszowie wsparli 23-latkę w zakupie jej wymarzonego mieszkania. Młodej parze wręczyli talon na nowe, wspólne gniazdko. Jednak jak oboje przyznają, nie pospieszają córki w podjęciu decyzji o przeprowadzce czy kupnie mieszkania. Mówią, że na wszystko przyjdzie czas, ale chcą, by Karolina wiedziała, że ją wpierają.

Instagram

To nie jest mieszkanie, to jest talon. Młodzi sami wybiorą, gdzie chcą mieszkać. Przed nimi jeszcze studencki okres, więc mają czas. Na pewno podejmą rozsądną decyzję – powiedział Małysz w rozmowie z serwisem Plotek

Sponsorowane

Wesele 23-latki było naprawdę huczne. Trwało aż dwa dni. Po niedzielnych poprawinach na miejsce dotarł również taneczny partner Izy Stefano Terrazzino. Ostatni trening przed poniedziałkowym odcinkiem Tańca z gwiazdami odbył się wśród rodziny i przyjaciół.

Instagram

Były dwa dni góralskiej zabawy. Pierwszy dzień się skończył o 8 rano. Teraz to dziecię wyfruwa z gniazda… – usłyszeli widzowie poniedziałkowego odcinka “TzG”

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

14 komentarze