w

Mężczyźni spod tych 5 znaków to idealni partnerzy! Są najbardziej dojrzali

Chyba każda kobieta marzy o tym, aby znaleźć partnera, który będzie dojrzały i odpowiedzialny. Okazuje się, że można dowiedzieć się wcześniej, nawet tuż po poznaniu się, czy w ogóle jest na to szansa. Według astrologów panowie spod tych 5 znaków zodiaku są właśnie tacy! Które to zodiaki?

Sponsorowane

Koziorożec

Ten pan doskonale wie, czego chce od życia. Konsekwentnie realizuje postawione sobie cele. W dodatku nie boi się żadnych poświęceń. Te cechy sprawdzają, że do związku podchodzi bardzo poważnie i dojrzale.

Byk

Mężczyźni spod znaku byka są bardzo uparci i nie cierpią kompromisów, to wpływa na ich zaangażowanie. Jeśli kogoś pokochają, to zrobią wszystko dla drugiej osoby. Jeśli trzeba, to konsekwentnie będą walczyć o związek. Dodatkowo są jednymi z najwierniejszych.

Sponsorowane

Panna

To bardzo inteligentni mężczyźni i do tego cierpliwi. Wymagają od siebie bardzo wiele i często przekładają potrzeby innych ponad swoje własne. Co więcej, jeśli komuś coś obiecają, nigdy nie łamią danego słowa.

Rak

Panowie spod tego znaku są bardzo dojrzali emocjonalnie. Co więcej, są też wyjątkowo wrażliwi. Istotną cechą jest to, że panna nigdy nie robi niczego, co mogłoby skrzywdzić partnerkę.

Waga

To niesamowicie odpowiedzialni partnerzy. Zawsze kierują się poczuciem sprawiedliwości. Nie cierpią jakichkolwiek nierówności. Nie mają też problemów z tym, aby wyrazić swoje zdanie. Potrafią bez problemów pójść na kompromis.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Basia Kurdej-Szatan pokazała siostrę. To rudowłosa piękność!

    Policja przerwała rodzinny obiad. Właścicielka otrzymała 300-złotowy mandat