w

Ada z Królowych życia pokazała, jak wyglądała jeszcze 6 lata temu. Poznałbyś ją?

Tatuaże, piercing i odważne, wręcz kontrowersyjne stylizacje. Właśnie tak fani programu “Królowe życia” zapamiętają Adriannę Eisenbach. Uczestniczka znanego show pokazała swoim wielbicielom, jak wyglądała jej metamorfoza, która trwała cztery lata.

Sponsorowane
Instagram

Sponsorowane

Instagram

Uczestniczka programu Królowe życia

Udział Ady w popularnym show “Królowe życia” zakończył się już po jednym sezonie. Mimo to, zapisała się w historii programu, jako jedna z najbarwniejszych uczestniczek. Dosłownie i w przenośni. Wszystko przez zamiłowanie Ady do modyfikacji ciała. Tatuaże pokrywają niemal każdy fragment jej skóry, a do tego wrocławianka doskonale wie, jak w ekscentryczny sposób skupić na sobie uwagę wielbicieli.

Instagram
Instagram

Jak kiedyś wyglądała Adrianna Eisenbach?

To zaskakujące, ale jeszcze nie tak dawno temu, w 2017 roku Adrianna wyglądała zupełnie inaczej. Ot, przeciętna, niezbyt wysoka kobieta o rudych włosach i zgrabnej figurze. Jej metamorfoza rozpoczęła się 4 lata temu, gdy po rozwodzie postanowiła całkowicie odmienić swój dotychczasowy wizerunek.

Instagram
Instagram

Tak to było… 2017 grudzień i 2020 grudzień. Malutka, drobniutka, zawsze uśmiechnięta… No chyba, że się wściekła, to wtedy była może przez 5 minut niemiła, a później się ta złość zmyła. 160 wzrostu, waga około 50 kilo i nigdy chyba mi się więcej nie ważyło, ale za to o tatuażach mi się marzyło – napisała na Instagramie

Instagram
Instagram
Sponsorowane

Metamorfoza

Fotografiami prezentującymi dawną Adę, królowa życia podzieliła się ze swoimi fanami na początku roku. Wygląda jednak na to, że nostalgiczny nastrój nie opuszcza celebrytki, bo niedawno opublikowała kolejne zdjęcia na swoim instagramowym profilu. Tym razem, Eisenbach pokazała, jak zmieniał się jej wygląd od 2016 roku. Od atrakcyjnej kobiety w średnim wieku do drapieżnego wampa. Trzeba przyznać, że zakres zmian, jakim poddała swoje ciało, jest imponujący, ale czy korzystny?

Instagram
Instagram

2023:

Instagram

Sami oceńcie

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

59 komentarze