w

36-latkowi odcięto genitalia i rzucono świniom na pożarcie. Tak go ukarano

Często można spotkać się z opiniami, że sprawcy napaści seksualnych zasługują na najsurowszy wymiar kary. Zdarza się, że bliscy ich ofiar nie polegają na wyroku wymiaru sprawiedliwości, a biorą sprawy w swoje ręce. Do takiego samosądu doszło w Brazylii – domniemany napastnik został dosłownie wykastrowany, a jego narządami nakarmiono trzodę chlewną!

Sponsorowane

Ta niezwyczajna sytuacja miała miejsce w brazylijskiej gminie Olhos-d’Água. 36-latek miał dopuścić się próby gwałtu na swojej 20-letniej siostrzenicy. Rozwścieczony partner młodej kobiety nie zamierzał zostawić tej sprawy bez reakcji. Zamiast poinformować o zajściu stróżów prawa, mężczyzna postanowił jednak wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Pobili go do nieprzytomności i odcięli mu genitalia

Wraz z kuzynem, zwabił domniemanego sprawcę na pole trzciny cukrowej. Tam 36-latek miał zostać dotkliwie pobity, ale to był dopiero początek samosądu. Gdy mężczyzna stracił przytomność, rozgniewani młodzieńcy mieli zdjąć mu spodnie i obciąć genitalia. Mało tego odciętymi jądrami i penisem… nakarmili świnie! Okaleczony mężczyzna zdołał wrócić do domu i wezwać pomoc.

Lekarzom udało się zatamować krwawienie i zrekonstruować drogi moczowe mężczyzny, ale nigdzie w pobliżu miejsca zdarzenia nie odnaleziono jego genitaliów, co zdaje się potwierdzać informacje, że amputowane członki posłużyły za karmę dla zwierząt gospodarskich. W związku z tym, do końca życia będzie pozbawiony zewnętrznych narządów płciowych.

Sponsorowane

Ukarano go za coś, czego nie zrobił?

Podejrzani w tej sprawie zostali aresztowani, ale nie wiadomo, czy 36-latek będzie miał postawione zarzuty w związku z rzekomą napaścią na tle seksualnym.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Ada z Królowych życia pokazała, jak wyglądała jeszcze 4 lata temu. Poznałbyś ją?

   3-letnie bliźniaczki spłonęły żywcem. Strażacy znaleźli ich ciała w wyjątkowej pozycji