w

Małgorzata Rozenek potrzebuje terapii. Specjalista postawił przykrą diagnozę

Czyżby pojawiły się kłopoty w raju? Doszły nas słuchy, że Małgorzata Rozenek potrzebuje terapii. O jakiej terapii mowa i o co tak właściwie chodzi? Otóż prowadząca program Dzień Dobry TVN ma problemy z głosem i dość często łapie ją chrypa. W tej sprawie fachowej porady na TikToku postanowiła udzielić specjalistka od fonetyki. Kobieta nagrała wideo, w którym opowiedziała, co Rozenek powinna zrobić, by poprawić swoją dykcję i głos.

Sponsorowane

Małgorzata Rozenek potrzebuje terapii

Perfekcyjna pani domu od dawna związana jest ze stacją TVN. Jednak jej największym marzeniem było wystąpienie w roli prezenterki śniadaniówki – Dzień Dobry TVN. Życzenie się spełniło. Już od kilku miesięcy 44-latka jest jedną z prowadzących. Niestety nie obyło się to bez problemów. Na starcie widzowie nie omieszkali komentować skrzekliwego głosu Małgosi. Właśnie w tej sprawie głos zabrała trenerka głosu i wokalistka, Iza Połońska.

Specjalistka zaznaczyła, że wcale nie chodzi o to, jak Rozenek mówi, a o to, jak brzmi. Celem prezenterki powinno więc być wyeliminowanie skrzekliwej barwy głosu. Trenerka postawiła konkretną diagnozę. Zasugerowała również kierunek ćwiczeń, który powinien pomóc.

Uważam, że pani Małgorzata potrzebuje głębokiej resocjalizacji fonacyjnej, dlatego że sam sposób wydobywania dźwięku z ciała jest niedobry – ocenia Połońska.

Sponsorowane

Ćwiczenia z logopedą online

Nie jest tak, że Rozenek nie zauważa problemu. Perfekcyjna pani domu korzysta z usług logopedy online. Jednak zdaniem Połońskiej nie tędy droga – spotkania powinny odbywać się realnie. Dlaczego? Ponieważ głos odbierany przez aplikacje do kontaktu może być nieco przekłamany.

@iza_polonska

Najgorętszy temat ostatnich tygodni🔥 #dobremówienie #wystąpieniapubliczne #trenergłosu #poprawność #dobrebrzmienie #speech #dobresłowa #zdrowie #vocalcoach #markaosobista

♬ dźwięk oryginalny - iza_polonska

Pani logopedka, pracując online, nie jest w stanie wysłyszeć, czy na pewno pani Małgorzata dobrze brzmi i czy dobrze oddycha. To jest, moi drodzy, niemożliwe. Sprzęty za bardzo przekłamują.

Oby nowej prowadzącej śniadaniówkę udało się uzyskać zamierzony efekt.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

48 komentarze

  1. Już przepadła w butach 🤮🤮🤮
    Nic jej nie pomoże nigdy nie rozumiałam co ta kobieta gada . Przestałam oglądać TVN tylko dlatego że ta Pani tam była .
    👎👎👎👎👎👎 Wszystkie rozumy pozjadała wszędzie by chciała być chociaż wielu jej nie chce .👎👎👎👎