w

Zając toczy batalię o alimenty z Krawczykiem. W końcu aktorka przerwała milczenie

O tym, że Krzysztof Krawczyk od lat nie płaci alimentów na rzecz swoich dwóch synów, wie już cała Polska. Matką chłopców jest aktorka – Aneta Zając. Kobieta sądzi się z byłym partnerem o zaległe świadczenie. W rozmowie z “Na Żywo” w końcu odniosła się do sytuacji.

Sponsorowane

Związek Zając i Krawczyka

Para była w związku przez siedem lat. Zdawało się, że są ze sobą szczęśliwi. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci. Mowa o bliźniętach – Robercie i Michale. Chłopcy mają dzisiaj po 12 lat. Niestety, ich ojciec wymiguje się z obowiązku płacenia na dzieci alimentów. Według wyliczeń przedstawionych przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie, mężczyzna ma zalegać na kwotę aż 147 tysięcy złotych. Aktor miał sprzeciwić się wyrokowi sądu, dlatego sprawa jest nadal rozpatrywana. Sprawę skomentowała Aneta Zając.

Aktorka przez wiele lat milczała. Jak sama przyznaje, robiła to dla dobra swoje rodziny. Jednak tym razem postanowiła udzielić wywiadu dla tygodnika “Na Żywo”. Przyznała, że cała ta sytuacja jest dla niej kłopotliwa. Wierzy jednak, że w końcu zakończy się pomyślnie.

Od zawsze staram się chronić prywatność moich dzieci oraz swoją i nie komentuję informacji dotyczących życia prywatnego. Wolałabym, żeby nigdy nie doszło do sytuacji, w której się znajduję. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się pozytywnie dla moich dzieci – powiedziała.

Sponsorowane

Krzysztof Krawczyk nie płaci alimentów

Zając wniosła do sądu kilka spraw o alimenty, przeciwko Mikołajowi Krawczykowi. Kobieta liczy, że sprawa zostanie rozpatrzona pomyślnie i otrzyma nie tylko należne alimenty, ale również odsetki. Te pieniądze należą się chłopcom. Do sprawy odniosła się również mecenas Beata Woch, która reprezentuje matkę dzieci.

Toczą się dwa postępowania za różne okresy braku płatności alimentów. Pierwsze, o którym wszyscy wiedzą, jest w sądzie, drugie, dotyczące późniejszego okresu, rozpatruje jeszcze prokuratura w postępowaniu przygotowawczym. Celem jest oczywiście to, by całość należności, wraz z odsetkami, została zapłacona. I ze swej praktyki muszę przyznać, że nieraz ma to pozytywne rozwiązanie, bo pieniądze na alimenty, których teoretycznie nie było, często w efekcie się znajdują. Naszym zdaniem tak jest również w tym przypadku, gdyż tak rozpoznawalny aktor powinien być w stanie uzyskiwać przychody, które pozwalają na terminowe uiszczanie alimentów w całości.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

80 komentarze