w

Paparazzi przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku. Tata będzie zawiedziony

Córka naszego prezydenta raczej stroni od mediów społecznościowych i niezbyt chętnie chwali się swoim życiem prywatnym. Wiadomo jednak, że Kinga Duda wyprowadziła się z domu rodzinnego i zamieszkała w stolicy. To właśnie tam kontynuuje karierę prawniczą. 27-latka zmaga się z nałogiem, z którym w przeszłości walczył również jej tata. Mowa o paleniu. Andrzej Duda już kilka lat temu pokonał nałóg. Kiedy zrobi to Kinga.

Sponsorowane

Wykształcenie Kingi Dudy

Kinga już kilka lat temu obrała swoją ścieżkę życiową. Mowa o karierze prawniczej. By móc pracować w zawodzie ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2019 roku otrzymała tytuł magistra. Co więcej, jako jedna z najlepszych studentek roku, jako reprezentantka uczelni, uczestniczyła w międzynarodowym kursie, który odbywał się poza granicami Polski, w Madrycie. To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o wykształcenie córki prezydenta. Ukończyła jeszcze studia podyplomowe z prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie.

Twitter

Swoją karierę postanowiła rozwijać w Polsce, a dokładniej w Warszawie. Pozostała więc blisko domu rodzinnego. Pracę jako prawniczka podjęła w jednej z warszawskich kancelarii. Ma nienaganną opinię. Jednak jak każdy człowiek, są rzeczy, którym nie może się oprzeć. A mowa o nałogu, jakim jest palenie.

Sponsorowane

Kinga Duda i jej nałóg

Paparazzi już nie raz przyłapali 27-latkę w czasie palenia papierosów. Ostatnio miało to miejsce w stolicy. “Szła otulona ciepłym szalem, z gołą głową, w ciemnym płaszczu i raz po raz puszczała dymek” – relacjonuje Super Express. Kinga zamiast zwykłych papierosów woli palić te elektroniczne.

Twitter

*Dalsza część artykułu na następnej stronie

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Potężna śnieżyca dopiero przed nami. Tyle śniegu nie mieliśmy od przeszło 10 lat!

   Makabryczny wypadek na A4. Radiowóz zmiażdżony, w środku dwóch policjantów