w

Wcieliła się w rolę Lucy z “Rancza”. Ilona Ostrowska ma dziś 48 lat i niesamowite ciało!

Ilona Ostrowska znana jest szerokiemu gronu Polaków szczególnie z roli Lucy, w kultowym serialu TVP, “Ranczo”. Aktorka grała Amerykankę o polskich korzeniach, która zamieszkała we wsi Wilkowyje, gdyż odziedziczyła tam dworek po swojej babci.

Sponsorowane

Dalsze losy serialowej Lucy

Młoda kobieta z czasem postanowiła przeprowadzić się na polską wieś na stałe. Zaczęła również małymi krokami remontować dom po babci. Pomagał jej w tym miejscowy malarz, Kusy (w rolę którego wcielił się Paweł Królikowski). Między tą dwójką powstaje uczucie, które przeradza się w miłość. W końcu dochodzi do ślubu zakochanych, a na świecie pojawia się córeczka, Dorota.

Instagram

Kim jest Ilona Ostrowska?

Sponsorowane

Polska aktorka filmowa i teatralna urodziła się w Szczecinie w 1974 roku. W 1998 roku ukończyła filię wrocławską krakowskiej PWST. Podjęła pracę we Wrocławiu, w teatrze Polskim, a także w Teatrze K2. W latach 2002-2011 był również aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. W 2018 roku wzięła udział w programie TVN, “Agent – Gwiazdy” – wcieliła się w rolę tytułowego agenta.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Ostrowska przez 8 lat była żoną aktora i reżysera, Jacka Borcucha. Małżeństwo doczekało się córeczki – Miłosławy, która urodziła się w 2006 roku. W późniejszych latach aktorka związała się z reżyserem, Krzysztofem Garbaczewskim. Obecnym partnerem jest Patryk Stawiński, basista zespołu Kobiety. Pata ma syna, Gustawa.

Instagram

Ilona Ostrowska może pochwalić się piękną figurą

Ostrowska zdaje się być bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się zdjęciami nie tylko z życia zawodowego, ale również i prywatnego. Mimo że ma już 48 lat, wciąż może pochwalić się niesamowitą figurą. A skąd to wiemy? Właśnie ze zdjęć, które zamieszcza chociażby na Instagramie. Najnowsze zdjęcie ukazuje Ilonę w samym bikini, która leży przy basenie.

Instagram

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Matka za karę zostawiła związaną 5-latkę na balkonie na żarzącym słońcu

   Gdzie są potrzebne znaki ewakuacyjne?