w

Demi Moore w samym bikini rozgrzewa internet. I pomyśleć, że ona ma już 60 lat

Demi Moore w bikini – właśnie takim zdjęciem pochwaliła się ostatnio na Instagramie aktorka. W czwartek, 20 kwietnia kadr w skąpym stroju kąpielowym w panterkę rozgrzał do czerwoności internet. Na zdjęciu widać, jak 60-latka odpoczywa na tarasie. Towarzyszy jej uroczy psiak.

Sponsorowane

Moore kocha zwierzęta

Jeśli chodzi o towarzysza z ostatniego zdjęcia, to jest on niemal nierozłączny z Demi. To malutki psiak rasy chihuahua o imieniu Pilaf. Ta dwójka robi wszystko razem. Tym razem było podobnie. Aktorka spędziła dzień na plaży i rozkoszowała się piękną pogodą i świecącym słońcem. Beztroską chwilę relaksu uwieczniła na fotografii, którą następnie podzieliła się w sieci. Kadr wywołał niemałe poruszenie w komentarzach.

https://www.instagram.com/p/CpxgkzLOdXw/?hl=pl

Demi Moore w bikini

Sponsorowane

Post, który zamieściła Demi zawiera dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich aktorka leży zrelaksowana na kanapie na tarasie, i odpoczywa razem ze swoim pupilem. Jest ubrana w bikini, a na twarzy ma okulary przeciwsłoneczne. Wyraźnie widać szczupłe ciała 60-latki. Jak na ten wiek, naprawdę ma się czym pochwalić. Niejedna nastolatka może jej pozazdrościć takiej formy.

Demi Moore w bikini / Źródło: Instagram

Z kolei na drugim zdjęciu Demi pozuje z Pilafem na plaży. Kuca uśmiechnięta na piasku, a psiaka trzyma na kolanach. Na tym kadrze jest już nico bardziej okryta. Na strój kąpielowy zarzuciła szorty i bluzkę.

Kto by pomyślał, że ma już 60 lat

Paprząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć w to, że aktorka ma już 60 lat. Wieku z całą pewnością nie zdradza jej ciało, które jest szczupłe i ponętne. Zarówno fani, jak i znajomi Demi nie kryli uznania dla jej młodego wyglądu. Córka kobiety, 29-letnia Tallulah Willis, tak skomentowała fotografie: “Przepiękna”. Natomiast aktorka Amy Landecker dopytywała: “Jak oboje jesteście prawdziwi?!”.

Wow!! Jesteś piękna i seksowna – napisał użytkownik Instagrama.

https://www.instagram.com/p/ChSGAe0Oh51/?hl=pl

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Matka skatowanego Kamilka od lat oszukiwała urzędników. Tak wyłudzała pieniądze

   Dramatyczne wieści o skatowanym 8-letnim Kamilu. Lekarze musieli podjąć decyzję