w

Anna Lewandowska już nie ukrywa twarzy starszej córki Klary. 6-latka jest śliczna

Anna Lewandowska pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych tym, jak spędza swój wolny czas. Pewnie nikogo nie zdziwi, że robi to w gronie najbliższych – swojej rodziny. Żona Lewego pokazała, jak razem z córką odpoczywają na jednej z pięknych plaż. Patrząc na Klarę trudno nie przyznać ma świetną formę, chyba za mamą i tatą 😉

Sponsorowane

Lewandowscy w Hiszpanii

Transfer piłkarski Roberta Lewandowskiego wpłynął na życie całej jego rodziny. Bowiem ta kilka miesięcy temu przeprowadziła się z Niemiec, do słonecznej Hiszpanii. Para wraz z dziećmi osiadła niedaleko Barcelony, wybrali jednak mniejszą miejscowość. Na Instagramie zarówno Ani, jak i Roberta często można podziwiać kadry, na których pozują razem z córeczkami – Klarą i Laurą. Tym razem to żona Lewego pochwaliła się akrobacjami starszej z córek na plaży. Następnie zamieściła zdjęcie z sypialni dziewczynek, kiedy te smacznie spały. Widać, że łączy je prawdziwa więź siostrzana.

Instagram

Klara szaleje na plaży

Sponsorowane

Ania od lat rozwija się i spełnia zawodowo. Jednak każdą wolną chwilę spędza ze swoimi dziećmi i mężem. Rola matki jest dla niej bardzo ważna w życiu. Bez wątpienia zależy jej na bliskich. Okazuje to nie tylko słowami, ale również czynami. Wypoczynek u trenerki wygląda nieco inaczej niż w przypadku wielu rodzin. Bowiem Ania stawia na aktywne spędzanie czasu.

Jedną z takich form jest spacer. Ania wybrała się na niego wraz z córeczką, Klarą. Jako miejsce obrały sobie hiszpańską plażę. 6-latka była zachwycona. Szalała na piasku, a w pewnym momencie dała pokaz swoim umiejętnością akrobatycznym. Lewa chwyciła za telefon i wszystko nagrała.

Po zabawie na plaży przyszedł czas na sen. Klara zasnęła w objęciach młodszej siostrzyczki, 3-letniej Laury. Od tego zdjęcia aż bije miłość. Dumna mama pochwaliła się nim na InstaStories.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

7 komentarze

  1. Dziecko jak dziecko żadna rewelacja ale moja siostra to mogłaby się pochwalić córeczką to to jest naprawdę śliczne dziewczę.Jak to mój syn mówi widział dużo dziewczynek ale takiej pięknej jak kuzynka to ze świecą szukać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Umieścił w swoim odbycie żywego węgorza. Tak chciał pozbyć się zaparć

    Opisał w pracy domowej wybryki rodziców w sypialni. Był pewny że mama umiera