w

Basia Kurdej-Szatan nago! Pojawiła się w stroju Ewy wraz z mężem na łonie natury

Instagram

Tego jeszcze nie było, Barbara Kurdej-Szatan nago! Aktorka chętnie bierze udział w różnych inicjatywach i projektach. Ten połączył jej rodzinę. Bowiem Basia uczestniczyła w przedsięwzięciu, które jest efektem pracy jej familii. 36-latka wystąpiła w teledysku, do którego tekst napisała jej siostra Kasia i to w języku elfickim.

Sponsorowane

Rodzina Basi

Okazuje się, że aktorka pochodzi z utalentowanej, a do tego muzykalnej rodziny. Ma starszą o kilka lat siostrę, Katarzynę Kurdej-Mania, która podobnie ja ona zajmuje się aktorstwem, gra chociażby na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Poza tym nagrywa dubbingi do bajek i filmów edukacyjnych. Z kolei mąż Kasi jest kompozytorem i pianistą. We czwórkę wraz z Rafałem Szatanem postanowili nagrać teledysk do powstałej wcześniej piosenki.

Instagram

Rodzinna piosenka

Sponsorowane

Na Instagramie Basi pojawiły się zdjęcia z planu teledysku, jak i link do piosenki. W czasie pandemii aktorka wraz z mężem a także siostrą i szwagrem stworzyli zespół, który nazwali MaKuSza.

Zespół MaKuSza powstał spontanicznie w przedziwnych okolicznościach lockdownu i pandemii. Rodzina artystów, zamknięta w totalnym pandemicznym szoku na polskiej mazowieckiej wsi, nie miała innego wyjścia jak rozpocząć wspólny projekt muzyczny – czytamy na profilu grupy w serwisie Spotify.

Do sieci trafił utwór zatytułowany “Eithel”. Muzykę napisał Piotr Mania, słowa piosenki jego żona, Kasia, z kolei w chórze można usłyszeć Basię, Rafała oraz dzieci obu par.

Instagram

„Eithel” (z języka elfickiego – źródło). Zapraszamy Was do muzycznego przeżycia w zgodzie z naturą. Z miłości do matki ziemi, niezwykłej natury, której jesteśmy nieodłączną częścią. Eithel to nowy utwór MaKuSzy. Tekst w języku elfickim (stworzonym przez Tolkiena) napisała moja wspaniała siostra Kasia, a muzykę napisał jej mąż Piotr Mania. Z Rafałem i naszymi dziećmi śpiewamy chóry i wspólnie nagraliśmy teledysk (…) – zapowiedziała utwór na swoim Instagramie aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan nago

Słuchaliście już utworu “Eithel”? Jeśli nie, to czas najwyższy. Z pewnością można powiedzieć, że jest on niezwykle klimatyczny. Nie tylko muzyka jest nietuzinkowa, a jej inspiracje sięgają do klimatu mitycznego, ale również sam obraz. Bohaterowie ukazują się w otoczeniu natury, lasu. Zarówno Kasia, jak i Basia przechadzają się boso po trawie, leżą nago przytulone do pnia drzewa na plaży. W innych kadrach widać, jak Basia obejmuje się i wymienia czułościami z mężem wśród zbóż.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Kupiła obiad dla 11 osób w barze mlecznym w Wałbrzychu. Kto by się spodziewał, że zapłaci tak mało

   Załoga karetki wyrzuciła bezradnego 72-latka z pojazdu. Dramatyczne nagranie