w

Kurdej-Szatan daje staruszkowi pieniądze na ulicy. I to wcale nie tak mało

Barbara Kurdej-Szatan ostatnio przechodzi trudne chwile, a wszystko przez swoją wypowiedź dotyczącą Straży Granicznej. Wulgarny wpis aktorki sprawił, że straciła nie tylko pracę w TVP, ale i sporo intratnych kontraktów. Według danych szacunkowych może chodzić nawet o kilkaset tysięcy złotych straty finansowej. Nic dziwnego, że kobieta stara się na wszelkie możliwe sposoby ocieplić swój wizerunek. Ostatnio na oczach paparazzi podzieliła się pieniędzmi z potrzebującym.

Sponsorowane

Szlachetny gest

Barbara Kurdej-Szatan stara się odzyskać sympatię ludzi. Najpierw zapowiedziała w “Dzień dobry TVN” akcję “Serce dla ludzi granicy”, a teraz została przyłapana przez paparazzi na dobroczynności. W niedzielę 19 grudnia wsiadła do swojego Jaguara, spuściła szybę i wręczyła starszemu panu banknot 20 zł. “Fakt” donosi, że była to opłata za “pilnowanie auta”.

Instagram

Wsparcie dla starszego mężczyzny

Sponsorowane

Starszy pan bardzo się ucieszył, gdy na parkingu otrzymał od Barbary Kurdej-Szatan pieniądze. Na jego twarzy pojawił się szeroki uśmiech, gdy odbierał od aktorki banknot. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ostanie zdjęcie i słowa Żory Korolyov. Opublikował je 5 dni przed śmiercią

   91-latek płakał przed bankomatem. Policjantom pękło serce, gdy poznali powód