w

Roxie Węgiel opublikowała jednoznaczne zdjęcie. Zareagował sam Andrzej Duda

Roksana Węgiel niedawno świętowała swoje 18. urodziny. Przy okazji poinformowała fanów, że jest w związku. Zdaje się, że Roxie jest naprawdę zakochana, o czym świadczą jej wpisy w mediach społecznościowych. Na najnowsze zdjęcie na Instagramie zareagował nawet sam prezydent, Andrzej Duda.

Sponsorowane

Roksana Węgiel w związku

Partnerem Roxie okazał się być Kevin Mgleja. Starszy o 8 lat partner ma już dziecko z poprzedniego związku. Jednak to zdaje się nie przeszkadzać Roksanie. W końcu każdy z nas ma jakąś przeszłość.Między tą dwójką miłość kwitnie. Coraz częściej publikują też wspólne zdjęcia na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – mówiła o nowym chłopaku Roxie Węgiel w rozmowie z Plejadą.

Co najważniejsze, 18-latka przyznaje, że Kevin ma cechy charakteru, których właśnie poszukuje u mężczyzny, u swojego partnera. “Dla mnie Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które cenię u mężczyzn. Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie”.

Sponsorowane

Andrzej Duda reaguje na zdjęcie Roxie

Jedno z najnowszych zdjęć na Instagramie Roksany przedstawia ją samą, uśmiechającą się od ucha do ucha. Nie tylko wyraz twarzy, ale również opis świadczą o tym, że dziewczyna jest naprawdę szczęśliwa i szaleńczo zakochana.

Czasem spojrzenie potrafi powiedzieć więcej niż słowa ❤️K❤️ – napisała pod zdjęciem, literka K oczywiście oznacza imię jej ukochanego.

Na fotografię zareagował serduszkiem sam Andrzej Duda, który jak widać, aktywnie obserwuje profil Węgiel. To nie pierwszy raz. Już wcześniej miała miejsce podobna sytuacja.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Otworzył czarny worek i przytulił 18-latkę. Zamiast ślubu musi zaplanować pogrzeb

    Ujawniono przyczynę śmierci Mateusza Murańskiego. “To wstępne wyniki”