w

Takiej Chylińskiej jeszcze nie widzieliście. Siwe włosy, zmarszczki, plamy starcze

Agnieszka Chylińska doskonale znana jest Polakom. Polska piosenkarka już w czasie nauki w liceum poświeciła się muzyce i odniosła swój pierwszy sukces. Był rok 1994, Agnieszka była w drugie klasie liceum. Wówczas zajęła trzecie miejsce na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Starogardzie Gdańskim. Dzięki wystąpieniu poznała swój pierwszy zespół – Second Face, którego została wokalistka. Od tego czasu minęło już 28 lat. Wiele się zmieniło… Chylińska ma już 46 lat. W ostatnim czasie podzieliła się na Instagramie nietypowym zdjęciem. Bowiem widać na nim liczne zmarszczki, siwe włosy i zmęczony wyraz twarzy. Co się dzieje z wokalistką?

Sponsorowane
Twitter

Kariera Chylińskiej

Ogromnym krokiem w przód jeśli chodzi o karierę zawodową Agnieszki była jej rola wokalistki w zespole rockowym O.N.A. Razem z innymi członkami była odpowiedzialna za stworzenie takich przebojów jak: “Kiedy powiem sobie dość”, “Koła czasu” czy “Znalazłam”. Do tej pory są chętnie słuchanymi kawałkami przez Polaków. Od 2008 roku Agnieszkę można oglądać na ekranach telewizorów. Bowiem została jurorką popularnego talent show – “Mam talent!”. Na tym jednak nie poprzestaje. Aktualnie kontynuuje swoją karierę solową. Zaskakuje fanów śpiewając w rytm muzyki pop, rock, punk.

Instagram

Sponsorowane

Chylińska jako babcia

46-latka przyzwyczaiła nas do tego, że lubi bawić się swoim wizerunkiem. Nie obawia się drastycznych metamorfoz. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie zapowiadające prawdopodobnie nowy teledysk. Wprawiło fanów w osłupienie. Dlaczego? Bowiem takiego wydania Agnieszki jeszcze nie widzieliście. Na fotografii ma siwe włosy, zmarszczki czy starcze plamy. Wyraz twarzy z kolei wskazuje na zmęczenie.

Instagram

Oto jakie komentarze pojawiły się pod postem Agnieszki Chylińskiej:

“Ojej. Jak ten czas szybko leci pani Agnieszko”

“Wyglądasz jak Meryl Streep w “Mamma Mia”. Tylko lepiej śpiewasz”

“Wow. Szczena w dół”

“Świetna robota charakteryzatora, ale oczy mówią wszystko”

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

17 komentarze