w

Zjedli obiad w barze mlecznym w Zakopanem. Jedzenie smaczne, a ceny przystępne

Gdzie Polacy najchętniej spędzają czas w czasie zimy? Nie ma wątpliwości, że w górach. Wielu rodaków obiera kierunek, jakim jest miast Zakopanem. Jednak planując zimowe wakacje trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ceny hoteli, bilety na stok, ale również ceny jedzenia. Nie raz pisaliśmy o paragonach grozy właśnie ze stolicy polskich Tatr. Jednak tym razem para youtuberów – Klaudia i Michał, pokazali, że wcale nie musi być tak drogo. Wystarczy dobrze poszukać. Na wideo pokazują relację z baru mlecznego, gdzie ceny okazują się być naprawdę przystępne.

Sponsorowane

Ceny w Zakopanem

Nie tak dawno pisaliśmy o cenie, jaką należy zapłacić za skorzystanie z WC na Krupówkach. Opiewała ona na kwotę 10 zł… Tym razem skupimy się jednak na jedzeniu. Jak się okazuje, w Zakopanem można znaleźć knajpy, w których zje się za rozsądną cenę.

Facebook

Klaudia i Michał są parą. Wspólnie prowadza kanał na YouTubie – Check In. Zamieszczają tam wideo z recenzjami jedzenia z restauracji i barów mlecznych. Tym razem odwiedzili właśnie Zakopanem. Uściślając, wybrali się do Regionalnego Bary Mlecznego niedaleko Krupówek.

Sponsorowane

Co zamówili?

Zamówili kwaśnicę, żurek, dwie porcje pierogów, oscypki z żurawiną i placek po zbójnicku. Jak wypadły smakowo te dania? Kwaśnica wedle smaku pary była trochę za mało kwaśna, z kolei żurek podany z kiełbasą był w porządku. Reszta dań była przez nich zachwalana. Jednak najbardziej szokuje cena widniejąca na paragonie.

YouTube

Kwaśnica, jak i żurek kosztowały 14 zł za porcję. 3 duże plastry oscypka i kilka łyżek konfitury z żurawiny kosztował 14 zł. Za pierogi ruskie ze skwarkami (10 szt.) zapłacili 24 zł. Placek po zbójnicku z gulaszem, ogórkami kiszonymi i śmietaną kosztował 29 zł. Łącznie zapłacili 119 zł, ale zwróćmy uwagę, ile dań zamówili.

Para jednogłośnie uznała, że zarówno smakowo, jak i cenowo Regionalny Bar Mleczny to dobry wybór. Można przyjść z czterosobową rodziną i nie przepłacać, a do tego najeść się ze smakiem. Serwis Fakt podał na swojej stronie ceny, za przykładowe dania obiadowe w tym miejscu.

YouTube

– zupa: barszcz biały, danie główne: spaghetti bolognese, cena: 35 zł;

Sponsorowane

– zupa: rosół, danie główne: schab pieczony w sosie myśliwskim plus ziemniaczki gotowane plus zestaw surówek, cena: 35 zł;

– zupa: krupnik, danie główne: kieszonka z kurczaka faszerowana szpinakiem w sosie z sera gorgonzola, cena: 35 zł.

YouTube

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane

      3-latce amputowano obie ręce i obie nogi. “To błąd lekarzy!”

      Poszedł zabić świnię, a sam nie żyje. Zwierzę brutalnie broniło się przed śmiercią