w

Tort na komunijne przyjęcie od Magdy Gessler. Cena zwala z nóg

Instagram

Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. Niestety z tym wydarzeniem nieuchronnie związane są wydatki, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się zorganizować przyjęcie dla rodziny i przyjaciół w lokalu. Postanowiliśmy sprawdzić, ile kosztuje tort na komunie, prosto z restauracji Magdy Gessler.

Sponsorowane
Instagram

Choć kiedyś przyjęcia komunijne organizowano głównie w domach, to nowym trendem jest zapraszanie gości do restauracji. Jest to nie tylko wygodne, ale także cena, jaką musimy zapłacić za jeden talerzyk, jest niekiedy tylko nieco wyższa, niż koszt przyjęcia w domu. Jednak w cenę zazwyczaj nie wlicza się deseru czy komunijnego tortu. Ten musimy zamówić na własną rękę w ulubionej cukierni. Taką usługę oferują między innymi lokale sygnowane przez Magdę Gessler.

Instagram

„Słodki Słony” to jeden z tych lokali, gdzie możemy kupić torty tworzone pod nadzorem słynnej Magdy Gessler. Do wyboru jest np. tort owocowy, mascarpone czy kajmakowy. Jednocześnie sprzedaż prowadzona jest na porcje. I choć pracownicy cukierni zapewniają, że same porcje są duże, to za jedną musimy zapłacić od 35 złotych do 41 złotych. Dodatkowym wydatkiem będzie dekoracja tortu:

Sponsorowane

Robimy je ze świeżych kwiatów lub owoców. Na 20-porcjowy tort dekoracją będzie kosztowała dodatkowo 200 zł” – mówi pracownica lokalu.

Facebook

Jeśli zatem chcemy zamówić tort na przyjęcie komunijne dla skromnej liczby 20 gości, to musimy liczyć się z wydatkiem nawet 900 złotych. W przypadku droższych tortów cena wyniesie nawet ponad 1000 złotych.

Jeśli chcemy kupić tort taniej, to niestety musimy zdecydować się na lokal, w którym tort sprzedaje się na kilogramy. Ceny zależą od samej cukierni, ale najczęściej to 65 do 100 złotych za kilogram. W takim przypadku cena tortu dla 20 osób wyniesie około 200 złotych.

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

Jeden komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Rozwód Opozdy i Królikowskiego jest już pewny. Aktor straci synka i majątek?

   Wołodymyr Zełenski ostrzega! Ukraina ma powoli dość rosyjskiej inwazji